چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۵:۲۴:۱۹
  • شناسه خبر: 780

بیمارستان ۱۰۰ تخت خوابی اشنویه سال ۹۷ افتتاح می‌شود

اسعد خضری امروز در دومین جشنواره کشوری گیلاس این شهرستان که با حضور مدیران ادارات مرتبط و نمایندگان افزون بر ۶۰ رسانه کشوری و محلی برگزار شد اظهار کرد: اشنویه شهری بسیار ویژه در ابعاد مختلف است. وی تصریح کرد: این شهرستان خاستگاه قهرمانانی ویژه همچون سیامند رحمان و حسن جان فشان است که در […]

اسعد خضری امروز در دومین جشنواره کشوری گیلاس این شهرستان که با حضور مدیران ادارات مرتبط و نمایندگان افزون بر ۶۰ رسانه کشوری و محلی برگزار شد اظهار کرد: اشنویه شهری بسیار ویژه در ابعاد مختلف است.

وی تصریح کرد: این شهرستان خاستگاه قهرمانانی ویژه همچون سیامند رحمان و حسن جان فشان است که در ابعاد جهانی و المپیک پرچم کشورمان را به اهتزاز در آورده‌اند.

خضری بیان کرد: اشنویه دارای خاک حاصل خیز و مردمان تلاش گر است بنابراین لزوم توجه بیشتری به این شهر به شدت احساس می‌شود.

فرماندار اشنویه گفت: از افراد مختلف دعوت می‌شود که برای سرمایه گذاری در پروژه‌های مختلف در این شهرستان شرکت کنند و حضور داشته باشند تا در آینده نه چندان دور چهره محرومیت را از این شهرستان بزداییم و توسعه متوازن را ایجاد کنیم.

وی افزود: دولت برای رفع مشکلات و توسعه شهرستان اشنویه در ۴ سال گذشته پروژه‌های مهمی را اجرا کرده است.

فرماندار اشنویه گفت: خوشبختانه امروز پروژه بیمارستان ۱۰۰ تخت خوابی پیشرفت خوبی داشته است و انشالله در سال ۹۷ افتتاح می‌شود.

خضری بیان کرد: هم اکنون در حوزه کشاورزی تعاونی بازسازی شده باغداران اشنویه با ۲۶۱ عضو در حال فعالیت است.

فرماندار اشنویه اظهار کرد: پروژه‌های بسیاری در اشنویه در دست اجرا و آماده سازی است که به مرور به مرحله بهره برداری و افتتاح رسیده و در اختیار مردم قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/گفتگو