سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, ۸ مرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۰۴:۳۸:۰۵
  • شناسه خبر: 967

تهران، قهرمان مسابقات کاراته چندجانبه بانوان در سردشت شد

مسابقات چند جانبه کیوکوشین کاراته ماتسویی بانوان با حضور ورزشکارانی از استان های آذربایجان غربی، تهران، البرز و خراسان شمالی در سردشت پیگیری شد و تهران عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کرد. رئیس كيوكوشين كاراته ماتسويي بانوان آذربايجان غربي روز جمعه اظهار کرد: این مسابقات به مدت یکروز و با حضور ۳۲۰ ورزشکار از […]

مسابقات چند جانبه کیوکوشین کاراته ماتسویی بانوان با حضور ورزشکارانی از استان های آذربایجان غربی، تهران، البرز و خراسان شمالی در سردشت پیگیری شد و تهران عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کرد.

رئیس كيوكوشين كاراته ماتسويي بانوان آذربايجان غربي روز جمعه اظهار کرد: این مسابقات به مدت یکروز و با حضور ۳۲۰ ورزشکار از ۴ استان و ۱۰ شهر کشور در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر سردشت پیگیری شد.

باران گوهری افزود: در این دوره از مسابقات ورزشکاران در دو بخش کاتا و کمیته در رده های مختلف سنی، اوزان و کمربندها به صورت جداگانه با هم به رقابت پرداختند.

وی تصریح کرد: سرانجام بعد از ۱٦ ساعت رقابت سخت و نفس گیر تیم تهران با کسب ۲۳ مدال طلا، ۱۷ نقره و ۱۵ برنز در رده نخست، تیم آذربایجان غربی با ۱۸ طلا، ۲۷ نقره و ۵۹ برنز مقام دوم و تیم کرج نیز با ۹ طلا، ۴ نقره و ۷ برنز در رده سوم این مسابقات ایستاد.

گوهری در خصوص وضعیت این رشتە ورزشی در سردشت، گفت: ۴۰ نفر از بانوان ورزشکار سردشتی به صورت حرفه ای و در سطح کشوری کیوکوشین کاراته ماتسویی را دنبال می کنند و این شهرستان یکی از موفق ترین شهرها در این شاخه ورزشی است.

بر اساس گزارش بُلفَت، از مجموع مدال های کسب شده توسط تیم آذربایجان غربی ۱۶ طلا، ۱۷ نقره و ۳۴ برنز به تیم سردشت اختصاص دارد.

۱۲۰ نفر از بانوان ورزشکار بخش کیوکوشین ماتسویی سردشت دارای بیمه ورزشی هستند.
مراسم افتتاحیه این مسابقات با حضور خانم شيرين خليليان رئيس كيوكوشين كاراته ماتسويي بانوان كشور و مسئولان محلی برگزار شد.

شهرهای مهاباد، میاندوآب ۲ تیم، نقده، اشنویه، سردشت و ربط در قالب تیم آذربایجان غربی در این مسابقات شرکت کردند.

انتهای پیام/گفتگو