سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۰۲:۴۹:۳۳
  • شناسه خبر: 1133

تیم سیسر سردشت نایب قهرمان مسابقات والیبال روستایی جنوب استان شد

رئیس هیات والیبال سردشت و مربی تیم والیبال سیسیر روز شنبه به بُلفَت گفت: تیم والیبال روستای‌ سیسر به عنوان نماینده شهرستان از طرف هیات روستایی، عشایری و بازی های بومی محلی در مسابقات والیبال روستایی جنوب استان شرکت کرد. ابراهیم مولائیان اظهار کرد: این دوره از مسابقات به مدت سه روز از ۱۸ تا […]

رئیس هیات والیبال سردشت و مربی تیم والیبال سیسیر روز شنبه به بُلفَت گفت: تیم والیبال روستای‌ سیسر به عنوان نماینده شهرستان از طرف هیات روستایی، عشایری و بازی های بومی محلی در مسابقات والیبال روستایی جنوب استان شرکت کرد.

ابراهیم مولائیان اظهار کرد: این دوره از مسابقات به مدت سه روز از ۱۸ تا ۲۰ مردادماه امسال به میزبانی مهاباد و در سالن ورزشی جهادکشاورزی این شهر برگزار شد.

وی افزود: تیم های شرکت کننده از شهرهای مهاباد، بوکان، تکاب، میاندواب و سردشت به صورت دوره ای در یک گروه ۵ تیمی با هم به رقابت پرداختند.

مولائیان تصریح کرد: تیم والیبال سیسر با انجام بازیهای خوب و منطقی برابر رقیبان خود به برتری رسید و همچنین توانست جواز حضور در مرحله بعدی مسابقات تیم های صعود کننده شمال و جنوب استان را به دست آورد.

تیم والیبال سیسر با کسب نتایج، سردشت ۲ – ۰ بوکان، سردشت ۲ – ۰ تکاب، سردشت ۲ – ۱ مهاباد، سردشت ۰ – ۱ میاندواب به مقام دومی این رقابت ها رضایت داد.

انتهای پیام/گفتگو