یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج شنبه, ۲ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۱۱:۰۹:۳۷
  • شناسه خبر: 1232

امانت داری شرط اخلاق است

مُکریان؛ رئیس شورای دور پنجم بوکان با اشاره به اینکه امروز مردم بوکان این شهر را امانت به شورای دور پنجم می سپارند، گفت: امانت داری شرط اخلاق است و بازگرداندن امانت به صاحبان آن واجب است. علی وجدی قزلجی در مراسم تودیع و معارفه منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بوکان با بیان اینکه […]

مُکریان؛ رئیس شورای دور پنجم بوکان با اشاره به اینکه امروز مردم بوکان این شهر را امانت به شورای دور پنجم می سپارند، گفت: امانت داری شرط اخلاق است و بازگرداندن امانت به صاحبان آن واجب است.
علی وجدی قزلجی در مراسم تودیع و معارفه منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بوکان با بیان اینکه در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران اصول یکصدم تا یکصدو ششم یعنی هفت اصل به شورا اختصاص یافته است افزود: وظیفه اصلی دولت ایجاد امنیت، ثبات و تکمیل زیر ساخت های اقتصادی و اجتماعی ست.
قزلجی تمرکز زدایی، افزایش ثبات، تقویت مشروعیت نظام و افزایش همبستگی اجتماعی و احساس تعلق مردم نسبت به جامعه، کشور و نظام را از دیگر دستاوردهای شوراهای اسلامی شهر و روستا برشمرد و بدهیای شهرداری، طرح‌های نیمه تمام، وضعیت نامناسب معابر، مشکل زباله و پسماند و … را از عمده چالش های شهرداری بوکان عنوان کرد.
رئیس شورای اسلامی شهر بوکان در ادامه شفاف سازی وضعیت مالی شهرداری از نظر دارایی و بدهی، تکریم ارباب رجوع ، عدالت در خدمتگذاری در کلیه نقاط جغرافیای بوکان، تقویت جدی بخش حقوقی شهرداری، نگاه واقع گرایانه به وضع عوارض، توجه به اولویت ها، مدیریت بحران، مدیریت ترافیک، توجه به مبلمان شهری، همکاری با سازمان‌های مردم نهاد (سمن ها) و تشکل ها و در نهایت افزایش اعتماد مردم به شهرداری و شورا و فراهم کردن آرامش و آسایش برای مردم فهیم بوکان را اولویت های برنامه شورای دور پنجم این شهر ذکر کرد.
پایان خدمت شهردار بوکان / عبدالسلام موسوی سرپرست شهرداری شد
دیروز به دنبال خداحافظی سعدی رادمنش شهردار بوکان، سرپرستی این شهرداری به عبدالسلام موسوی معاون اداری مالی شهرداری این شهر سپرده شد.
موسوی تا زمان صدور حکم امیر کدخدا محمدی به عنوان سرپرست شهرداری بوکان عهده دار مسئولیت این شهرداری خواهد بود.
اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی بوکان انتخاب شدند
طی رای گیری که دیروز چهارشنبه در سالن جلسات فرمانداری این شهر برگزار شد، اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی دور پنجم بوکان انتخاب شدند.
علی وجدی قزلجی با اکثریت آراء به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر بوکان، سید محسن حسینی به عنوان نائب رئیس، حسن صناعتی به عنوان خزانه دار ،خالد یوسفی به عنوان منشی، لیلا احمدی اقدم به عنوان منشی، احمد صالحی به عنوان عضو و شادی تردست به عنوان عضو شورای اسلامی شهر بوکان به مدت یک سال انتخاب شدند.

کیوان یاری

انتهای پیام/ گگفتگو