سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج شنبه, ۲ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۰۰:۴۷:۴۵
  • شناسه خبر: 1224

عضو سابق شورای شهر، بر کرسی شهرداری مهاباد تکیه زد

مُکریان؛ روز چهارشنبه ۲ شهریور ماه جاری مراسم تحلیف اعضای جدید شورای اسلامی شهر روستای مهاباد در سالن وحدت این شهرستان با حضور اعضای شورای شهر و روستا این شهرستان و تعدادی از مسئولان و اقشار مختلف مردم مهاباد برگزار شد. ظهر همان روز اعضای دور پنجم شورای شهر مهاباد با حضور در دفتر فرماندار […]

مُکریان؛ روز چهارشنبه ۲ شهریور ماه جاری مراسم تحلیف اعضای جدید شورای اسلامی شهر روستای مهاباد در سالن وحدت این شهرستان با حضور اعضای شورای شهر و روستا این شهرستان و تعدادی از مسئولان و اقشار مختلف مردم مهاباد برگزار شد.

ظهر همان روز اعضای دور پنجم شورای شهر مهاباد با حضور در دفتر فرماندار این شهرستان انتخابات هیات رئیسه را برگزار کردند که در این میان آقایان :حامد حیدری بعنوان رئیس ، سید عباس حسینی ، نائب رئیس ، سامان رهنما ، خزانه دار و کاوه خضری اقدم بعنوان منشی انتخاب شدند .

شورای تازه نفس که از حدود یک ماه پیش در فراخوانی رسمی از متقاضیان پست شهرداری مهاباد دعوت کرده بودند تا با در دست داشتن رزومه خود به دفتر این شورا مراجعه کنند، دست آخر شامگاه ۲ شهریور ماه جاری در جلسه ای که ساعت ها به طول انجامیده ، کامران علیزاده آذر را با اکثریت آرا به عنوان چهل و یکمین شهردار مهاباد برگزیدند.

علیزاده آذر که عضویت سابقه عضویت در شورای دور چهارم این شهر را نیز در کارنامه دارد، دارای مدرك دكتراي شهرسازي از دانشگاه علوم تحقيقات تهران است، مدرس دانشگاه و عضو هيئت علمي دانشگاه آزاد نیز می باشد.

انتخاب شهردار جدید مهاباد باید به تائید مقامات ذیصلاح برسد.

انتهای پیام/ خ تگفتگو