سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۰۱:۵۳:۵۰
  • شناسه خبر: 1372

درخشش صدا و سیمای مرکز مهاباد در بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استانها

  صدا و سیمای مرکز مهاباد در بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استانها با ۶۴ اثر راه یافته به بخش داوری موفق به کسب ۱۰ جایزه برتر شد. مکریان؛  در واحد سیمای مرکز ۱۷ اثر به مرحله داوری راه یافت که جایزه و لوح تقدیر بهترین کارگردان و تدوین در بخش موسیقی (جنبی) با عنوان «پروازی […]

  صدا و سیمای مرکز مهاباد در بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استانها با ۶۴ اثر راه یافته به بخش داوری موفق به کسب ۱۰ جایزه برتر شد.

مکریان؛  در واحد سیمای مرکز ۱۷ اثر به مرحله داوری راه یافت که جایزه و لوح تقدیر بهترین کارگردان و تدوین در بخش موسیقی (جنبی) با عنوان «پروازی دیگر» با موضوع دفاع مقدس  به محسن ضیایی، لوح تقدیر و جایزه بهترین آهنگساز در بخش سیما با عنوان «سریال نامو»  به لاوک لطیف، لوح تقدیر و جایزه بهترین کارگردان مستند با عنوان مستند«هیوا» به ابراهیم سعیدی، لوح تقدیر و جایزه بهترین طراح صحنه برنامه ترکیبی با عنوان «باغچه ی گوولان» به فاطمه شریعت ناصری و لوح تقدیر و جایزه بهترین  تهیه کننده در بخش سیما (جنبی) با عنوان «در مسیر چومل» (بهداشت و سلامت) به عبدالقادر طه زاده اهدا شد.

  در واحد صدای مرکز از ۱۰ اثر راه یافته به جشنواره، جایزه و لوح تقدیر بهترین تهیه کننده برنامه صبحگاهی در بخش صدا با اثر رادیویی «سلاو روژباش» به عطاء ا… سراجی اهدا شد.

  در واحد خبر مرکز نیز ۱۷ اثر به مرحله داوری راه یافت که از این میان لوح تقدیر و جایزه بهترین گزارشگر در بخش خبر (جنبی) با عنوان «خدمات پزشکی روستایی» (بهداشت و درمان)         به حسن عظیم زاده و جایزه و لوح تقدیر برترین سردبیری مجموعه خبری رادیویی به روناک رحیم زاده اعطا شد.

  در بخش موسیقی نیز۸ اثر به مرحله داوری راه یافته بود که جایزه و لوح تقدیر بهترین مدیر تولید بومی و محلی در این بخش با عنوان «که وی نیساران» به شهباز شاهین پور اهدا شد.

  در بخش فضای مجازی هم جایزه و لوح تقدیر بهترین عملکرد در این بخش با عنوان «خلاقیت و تنوع فعالیت» به رضا ادیبی تعلق گرفت.

همچنین در بخش پژوهش یک اثر با نگارش شهناز ابوبکری به بخش داوری جشنواره          راه یافت. 

  شایان ذکر است که صدا و سیمای مرکز مهاباد سال گذشته (۱۳۹۵) در نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استانها موفق به دریافت ۹ جایزه برتر شده بود.

 بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استانها در بخش های صدا،سیما، خبر، موسیقی، پژوهش و بخش جنبی با شعار «شبکه های استانی، فرهنگ بومی، وفاق ملی» از ۱۴ تا ۱۶ شهریورماه  به مدت ۳ روز در استان کردستان برگزار شد.

انتهای پیام/گفتگو