پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ / ساعت ۰۶:۵۰:۱۹
  • شناسه خبر: 1426

استقبال عمومی مردم شهر سیمینه از هنرمندان تئاتر ونمایش” پرتره”

مکریان؛ سیمینه شاهد حضور اجرای نمایش ” پرتره”توسط هنرجویان کارگاه آموزش تئاتر مانا بود که به جهت شکل و شیوه اجرایی با استقبال عمومی خانواده ها ومردم سیمینه و روستاهای اطراف آن قرار گرفت و به عنوان یک رویداد مهم و تاثیر گذارهنری شناخته شد و تجربه ی دلپذیر برای هنرحویان بود افتتاحیه این نمایش […]

مکریان؛ سیمینه شاهد حضور اجرای نمایش ” پرتره”توسط هنرجویان کارگاه آموزش تئاتر مانا بود که به جهت شکل و شیوه اجرایی با استقبال عمومی خانواده ها ومردم سیمینه و روستاهای اطراف آن قرار گرفت و به عنوان یک رویداد مهم و تاثیر گذارهنری شناخته شد و تجربه ی دلپذیر برای هنرحویان بود
افتتاحیه این نمایش در ساعت۲۱ جمعه ۲۴ شهریور در فضای باز پارک شهر سیمینه با حضور مسئولین واعضای شورای شهر وشهردار و بخشدار وامام جمعه و مردم انجام گرفت .مراسم با تلاوت آیات قرآن کریم وسخنان امام جمعه سیمینه ماموستا ملامحمد قادرپور آغاز گردید وسپس آقایان جمال محمدی بخشدار ، مصطفی رسولی رئیس شورای شهر،آقای رحیم قرنی شهردار،شهر سیمینه پشت تریبون قرار گرفتند وضمن خوش آمد گویی به مردم سخنان خود را ایراد کردند . در ادامه شاعر، آقای حسین فقه کریمی یکی ازسروده های خود را برای حاضران قرائت نمود.
سپس نمایش” پرتره” با استقبال پرشور مردمی اجرا شد . و حضور انبوه مردم که هر لحظه به آن افزوده می گردید و در چهار طرف هنرمندان را احاطه کردند و عکس العمل لحظه به لحظه حین اجرا به جذابیت این نمایش افزودند . بطوریکه از هر طیف زن ومرد، پیر وجوان ، کودک ونوجوان برای دیدن نمایش گرد هم آمده بودند.
با پایان یافتن نمایش ،هنرجویان مورد تشویق بسیار زیاد مخاطبان قرار گرفتند و با آنان عکس یادگاری وسلفی گرفتند
کارگاه آموزش تئاتر مانا اجرای نمایش را در تحقق شعارجهانی ” تئاتر برای همه”به مردم خوب سیمینه تقدیم کرد .
بازیگران این نمایش عبارتند بودند از –اسماعیل احمدیان ، لطیف شکر زاده ، مسعود عنایتی،کوثر محمد امینی،زانا حسن زاده،یوسف عزیزی،آرام احمدیان،شادی افتخاری،سامان سلیمی، دل نیا محمودی،دیانا ماهی، وتوسط هنرمند بهروز اسراری نوشته وکارگردانی شده بود . دیگر عوامل عبارتند از آریان اسراری، شورش احمد پوری،رامین عزیزی، نازیلا طالبی،ویدا مومنی،معصومه نوری.
عکس: اسماعیل احمدیان

خبر: عبدالرحمن عزیزی

انتهای پیام/ خ تگفتگو