پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, ۱۶ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۴۱:۱۰
  • شناسه خبر: 1709

آخرین تلاش‌های انحصارگرایان اصلاح طلب در کردستان برای به دست آوردن کرسی استانداری

مکریان؛  اخیرا خیز برخی از انحصارگرایان اصلاح طلب استان برای نهایی کردن گزینه مورد نظرشان وارد مرحله تازه ای شده است. در حالیکه گمانه زنی های فراوانی در این زمینه وجود دارد و از گزینه های مختلفی مانند مهندس زرین گل، مهندس مرادنیا بعنوان گزینه های بومی نام برده می شود، طبق شنیده‌ها اواخر هفته گذشته […]

مکریان؛  اخیرا خیز برخی از انحصارگرایان اصلاح طلب استان برای نهایی کردن گزینه مورد نظرشان وارد مرحله تازه ای شده است. در حالیکه گمانه زنی های فراوانی در این زمینه وجود دارد و از گزینه های مختلفی مانند مهندس زرین گل، مهندس مرادنیا بعنوان گزینه های بومی نام برده می شود، طبق شنیده‌ها اواخر هفته گذشته تعدادی از اصلاح طلبان ذی نفوذ جلسه ای را با دکتر جبارزاده معاون سیاسی وزارت کشور در تهران تشکیل تا نسبت به نهایی شدن فرد نظرخویش ( بهرام نصراللهی زاده ) آخرین تلاش‌ها را به انجام برسانند .

هنوز هم این معما برای مردم استان لاینحل مانده است که تفاوت اصلی گزینه مورد نظر آنان با سایر گزینه‌ها در چیست؟ در حالیکه اینکه افرادی مانند مهندس زرین گل و مهندس مرادنیا از چهره هایی تاثیرگذار در سطح ملی و دارای سوابق اجرائی و نمایندگی مجلس می باشند .

مگر نه اینکه چهره ای مانند مهندس زرین گل دارای سوابق معاونت عمرانی استانداری شهردار و نمایندگی مجلس می باشند، یا اینکه مهندس مرادنیا از کارآفرینان موفق ملی و از فعالان اقتصادی توانمند و افراد اخلاق مدار می باشند در حالیکه چهره مورد نظر آنان تنها دارای سابقه مدیریتی چند ساله در سطح استان کردستان می باشند .

نکته جالب اینجاست چه راز منفعت طلبانه ایی در پس پرده این دوگانگی و تخریب چهره های ملی و توانمند نهفته است که هر سه گزینه مورد نظر از هم استانیهای ساکن در  بیجار هستند، اما متاسفانه  این تعداد اصلاح طلب تنها گزینه مورد نظرشان را شایسته نشستن بر کرسی استانداری می دانند.

آیا از پشت پرده این اتفاقات بوی از منفعت طلبی و وامدار کردن اشخاص به مشام نمی رسد؟ این جنس اصلاح طلبان از چهره هایی ملی و توانمند استان به راحتی عبور کرده و چهره هایی را برای استاندار شدن مطرح کرده اند که حتی نتوانسته اند در مدیریت تحت امرشان در این مدت موفقیت حتی نسبی بدست آورند و یا  در سطح ملی کمترین ردپایی از خویش بجای بگذارند .

باید منتظر ماند و دید که آیا اینان گزینه هایی نهایی شده استانداری کردستان را برای چهار سال آینده وامدار خویش خواهند کرد تا صندلی مدیریتیشان را از دست ندهند و چهار سال دیگر بر اسب مراد خویش سوار باشند، یا اینکه چهار سال پیش رو چهارسالی خواهد بود که تمامی دریچه های منفعت طلبی را برای اصلاح طلبان منفعت طلب مسدود خواهد کرد، باید به انتظار نشست .

انتهای پیام/نوای آبیدرگفتگو