پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, ۱۳ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۳:۵۶:۰۰
  • شناسه خبر: 2043

نظر استاندار جدید آذربایجان غربی در مورد تغییر فرمانداران

مکریان؛ استاندار جدید آذربایجان غربی در اولین سفر استانی اش به شهرستان مهاباد آمد ت هم به عنوان سخنران و هم میهمان ویژه اجلاس پیشمرگان مسلمان کُرد در این شهرستان شرکت کند. شهریاری در حاشیه این اجلاس در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار مکریان در پاسخ به سئوالی در خصوص تغییرات احتمالی در بین […]

مکریان؛ استاندار جدید آذربایجان غربی در اولین سفر استانی اش به شهرستان مهاباد آمد ت هم به عنوان سخنران و هم میهمان ویژه اجلاس پیشمرگان مسلمان کُرد در این شهرستان شرکت کند.

شهریاری در حاشیه این اجلاس در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار مکریان در پاسخ به سئوالی در خصوص تغییرات احتمالی در بین فرمانداران این استان گفت: بنه تازه به این استان آمده ام، یقینا تغییراتی خواهیم داشت اما باید طی یکی دو ماه آینده ضمن بررسی عملکرد فرمانداران تصمیمات مقتضی در خصوص ابقا یا تغییر آنها گرفته شود.

این سخنان استاندار آذربایجان غربی در شرایطی عنوان می شود که استاندار پیشین این استان در روزهای پایانی عمر کاری اش  فرمانداران پیرانشهر و شوط و سلماس را تنها در فاصله چند روز تغییر داد.

اخبار فراوانی هم پیرامون تغییر فرماندار کنونی بوکان وجود دارد اما این اخبار هنوز در حد شایعه باقی مانده اند. باید ن و شهرمنتظر ماند و دید استاندار تازه کار استان آذربایجان غربی در چینش مهره های مدیریتی استان و شهرستان ها چگونه عمل خواهد کرد.

انتهای پیام/ خ تگفتگو