پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۰۴:۵۱:۵۸
  • شناسه خبر: 2123

برگزاری کنگره بزرگداشت ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی حرکتی ماندگار و مقدس است

فرماندار مهاباد در گفت و گو با خبرنگار مکریان ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان کنگره ملی ۱۲ هزار شهید استان آذربایجان غربی این رویداد عظیم فرهنگی را یک حرکت ماندار و مقدس توصیف کرد و افزود: برگزاری چنین برنامه هایی دارای اثرات بسیار زیاد و در برگیرنده پیامهای تاثیر گذار و روشنی است. […]

فرماندار مهاباد در گفت و گو با خبرنگار مکریان ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان کنگره ملی ۱۲ هزار شهید استان آذربایجان غربی این رویداد عظیم فرهنگی را یک حرکت ماندار و مقدس توصیف کرد و افزود: برگزاری چنین برنامه هایی دارای اثرات بسیار زیاد و در برگیرنده پیامهای تاثیر گذار و روشنی است.

شجاعی با بیان اینکه چنین رویدادهای فرهنگی سبب تزریق روحیه خودباوری بین دوستداران اسلام و انقلاب می شود و دوست و دشمن در می یابند که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی ایران همچنان جاری و ساری است و شهدا در بین مردم دارای همان اجر و قربی هستند که خداوند متعال وعده داده است.

وی با اشاره به برگزاری اجلاسیه پیشمرگان مسلمان کُرد که روز ۱۰ آبان ماه جاری به میزبانی مهاباد برگزار شد نیز گفت: شهدای پیشمرگ مسلمان کُرد اسوه های بصیرت و استقامت هستند و برگزاری سادواره هایی از این دست موجبات تقویت مضاعف خانواده این عزیزان را در پی خواهد داشت.

معاونت استاندار و فرماندار ویژه مهاباد به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و حفظ و بقای آن را نتیجه مشارکت همه اقوام و مذاهب ایراین عنوان کرد و افزود: در استان آذربایجان غربی به واسطه شرایط خاص آن که به استان رنگین کمان اقوام و مذاهب شهرت یافته است برگزاری چنین برنامه هایی بسیار ضروری و قابل تقدیر هستند.

انهای پیام/ خ تگفتگو