سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۰۱:۳۹:۴۳
  • شناسه خبر: 2150

آغاز به کار نخستین مرکز رشد واحدهای فناوری در مهاباد

نخستین مرکز رشد واحدهای فناوری در مهاباد آغاز به کار کرد. به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ، خان احمدزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان مهاباد گفت : مجوز نخستینمرکز رشد در شهرستان مهاباد توسط دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان اخذ شده و از این پس دانشجویان ، محققان و تمام صاحبان ایده میتوانند ایده های خود را در […]

نخستین مرکز رشد واحدهای فناوری در مهاباد آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ، خان احمدزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان مهاباد گفت : مجوز نخستینمرکز رشد در شهرستان مهاباد توسط دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان اخذ شده و از این پس دانشجویان ، محققان و تمام صاحبان ایده میتوانند ایده های خود را در این مرکز طرح کرده و آن را عملی سازند.

شمس برهان مدیر مرکز رشد مهاباد هم گفت : این مرکز ، مکانی برای ایجاد  فناوری و شرکتهای دانش بنیان  و محلی است برای صاحبان ایده تا علم خود را به ثروت تبدیل کنند.

حسن حیدری رئیس پارک علم و فن آوری آذربایجانغربی نیز در مراسم تأسیس و آغاز بکار این مرکز گفت : این سومین مرکز رشد در سطح دانشگاه های آزاد استان و هشتمین مرکز رشد  در آذربایجانغربی است .

گرمیانی رئیس خانه صنعت ، معدن و تجارت آذربایجان غربی نیز در این خصوص اظهار داشت : یکی از اهداف ایجاد مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان ایجاد تعامل سازنده بین دانشگاه و صنعت است که لازمه پیشرفت  و ارتقای سطح تکنولوژی هر جامعه است.

دیگر مراکز رشد  واحدهای فناوری استان آذربایجان غربی در شهرهای ارومیه ،خوی، ماکو و میاندوآب قرار دارند.

انتهای پیام/عگفتگو