پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: سه شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۳:۵۲:۱۹
  • شناسه خبر: 2171

سنگ تمام مهابادی ها در کمک به زلزله زدگان غرب کشور

مردم شریف و نوع دوست مهاباد در حرکتی خود جوش اقدام به جمع آوری کمک های شهروندان برای ارسال به مناطق زلزله زده غرب کشور اقدام کردند. مکریان؛ بر اساس مشاهدات عینی خبرنگار مکریان، مردم نوع دوست مهاباد  از ساعات اولیه صبح امروز سه شنبه ۲۳ آبان ماه ۱۳۹۶در حرکتی خودجوش در دهها منطقه از […]

مردم شریف و نوع دوست مهاباد در حرکتی خود جوش اقدام به جمع آوری کمک های شهروندان برای ارسال به مناطق زلزله زده غرب کشور اقدام کردند.

مکریان؛ بر اساس مشاهدات عینی خبرنگار مکریان، مردم نوع دوست مهاباد  از ساعات اولیه صبح امروز سه شنبه ۲۳ آبان ماه ۱۳۹۶در حرکتی خودجوش در دهها منطقه از این شهر اقدام به جمع آوری کمک های شهروندان برای ارسال به مناطق زلزله زده در غرب کشور کردند.

بر اساس گزارش مکریان روز گذشته جمعیت هلال احمر این شهرستان در اطلاعیه ای از همشهریان مهابادی در خواست کرده بود اقلام اهدایی و کمک های نقدی خود را به پایگاههای امداد و نجات این جمعیت در میدان شهرداری و میدان استقلال تحویل دهند اما شهروندان خیر خواه مهابادی علاوه بر این مراکز در دهها نقطه از شهر اقدام به جمع آوری کمک های مردم نمودند و صفوف به هم پیوسته شهروندان مهابادی در مقابل محل های جمع آوری کمک همچنان مشاهده می شود.

دستگاههای امدادی شهرستان برنج؛ روغن نباتی، قند و چایی، آب معدنی, کنسروجات، البسه گرم نو و پتو را به عنوان اقلام مورد نیاز زلزله زدگان اعلام کرده اند.

در همین رابطه روابط عمومی آبفای شهری مهاباد با انتشار تصاویری از حضور نیروهای این اداره در منطقه سرپل ذهاب جهت کمک رسانی و توزیع آب شرب توسط تانکر های سیار بین زلزله زدگان این منطقه خبر داده است.

انتهای پیام/ خ تگفتگو