جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج شنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۱:۱۵:۴۰
  • شناسه خبر: 2182

ارسال کمک های ۱۲ میلیارد تومانی ارومیه ای ها به زلزله زدگان غرب کشور

مکریان؛ فرماندار ارومیه در گفت و گو با خبرنگار مکریان از ارسال اولین کاروان کمک های مردمی شهروندان  ارومیه ای به ارزش تقریبی ۱۲ میلیارد تومان در قالب ۹۰ تریلی و کامیون به مناطق زلزله زده غرب کشور خبر داد. عباس حسنخانی در این باره افزود: مردم ارومیه همپای دیگر هموطنان با حضور پررنگ و […]

مکریان؛ فرماندار ارومیه در گفت و گو با خبرنگار مکریان از ارسال اولین کاروان کمک های مردمی شهروندان  ارومیه ای به ارزش تقریبی ۱۲ میلیارد تومان در قالب ۹۰ تریلی و کامیون به مناطق زلزله زده غرب کشور خبر داد.

عباس حسنخانی در این باره افزود: مردم ارومیه همپای دیگر هموطنان با حضور پررنگ و ستودنی در مراکز جمع آوری کمک برای زلزله زدگان استان کرمانشاه سخاوتمندانه کمک ها و اقلام اهدایی خود را جهت ارسال به این مناطق در اختیار نهاهای متولی قرار داده اند.

وی با اشاره به این که جمع آوری کمک های مردمی در ارومیه همچنان ادامه دارد گفت: همه شهروندان ارومیه ای اعم از کرد و آذری، شیعه و سنی، ارمنی و آشوری دوشادوش همدیگر اتحاد و یکدستی خود را در کمک رسانی به هموطنان زلزله زده غرب کشور به منصه ظهور رساندند.

فرماندار ارومیه با تاکید بر این که اقلام ارسال شده تنها بخشی از کمک های مردم ارومیه بوده تصریح کرد: علاوه کمک های غیر نقدی باق مانده که به زودی به کرمانشاه ارسال خواهد شد، مبالغ قابل توجهی از کمک های مردمی هم جمع آوری شده که طی روزهای آیده در اختیار هموطنان زلزله زده غرب کشور قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ خ تگفتگو