جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۶ / ساعت ۱۳:۴۱:۳۲
  • شناسه خبر: 2196

کودک معلول جسمی حرکتی بوکانی ویلچرش را به همسالان زلزله زده اش اهدا کرد

کودک ۱۱ ساله بوکان که خود دارای معلولیت جسمی است ویلچرش را به همسالان زلزله زده اش در کرمانشاه اهدا کرد. حادثه تلخ زلزله غرب کشور که صدمه جانی و مالی زیادی به هموطنانمان زده است، با موج کمک‌های مردمی به این منطقه همراه شده است و اقشار مختلف مردم ایران اسلامی هم مثل همیشه […]

کودک ۱۱ ساله بوکان که خود دارای معلولیت جسمی است ویلچرش را به همسالان زلزله زده اش در کرمانشاه اهدا کرد.

حادثه تلخ زلزله غرب کشور که صدمه جانی و مالی زیادی به هموطنانمان زده است، با موج کمک‌های مردمی به این منطقه همراه شده است و اقشار مختلف مردم ایران اسلامی هم مثل همیشه در کنار مردم آسیب دیده، هر کدام به نوعی در این امر خداپسندانه شرکت کرده‌اند.

در این میان نقش غیر قابل  انکار کودکان و نوجوانان این سرزمین در اهداء وسایل و ملزومات خود به همسالان زلزله زده شان در مناطق غرب کشور نمود قابل توجهی پیدا کرده است. کیان یاری کودک ۱۱ ساله بوکانی است که با حضور در یکی از پایگاهای جمع آوری کمک های مردمی شهرستان بوکان که توسط هلال احمر این شهرستان ایجاد شده بود  تنها سرمایه اش که یک دستگاه ویلچر بود را به کودکان زلزله زده کرمانشاه اهدا کرد.

این کودک بوکانی که خود دارای معلولیت جسمی و حرکتی است با نوشتن نامه ای به دوستان و همسالان هموطن اش در کرمانشاه ضمن ابراز همدردی با آنها از تجربه ناخوشایند احساس زلزله در بوکان گفته است.

بر اساس گزارشات منتشر شده توسط نهادهای امداد رسان، زلزله ۷ و ۳ دهم ریشتری هفته گذشته که غرب کشور را لرزاند علاوه بر خسارات گسترده مادی و مرگ بیش از ۴۳۰ سبب بروز عارضه قطع نخاع در  بیش از ۱۰۰ نفر از هموطنانمان شده است.

تصویری از نامه کیان یاری در اختیار مکریان قرار گرفته است.

انتهای پیام/ خ ت

 گفتگو