دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: چهارشنبه, ۱ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۴:۳۷:۲۱
  • شناسه خبر: 2212

دشمنان اسلام به دنبال کمرنگ کردن اعتقادات دینی جوانان هستند

سردار دلاور رنجبرزاده سه شنبه شب در همایش ائمه جمعه، جماعات، هیئت امنای مساجد و فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج اظهارداشت: نهال بسیج توسط امام راحل کاشته شد و اکنون از میوه این درخت تناور علاوه بر انقلاب اسلامی ایران، کشورهای اسلامی دیگر بهره مند می شوند. وی با اشاره به سرنگونی گروه تروریستی داعش، […]

سردار دلاور رنجبرزاده سه شنبه شب در همایش ائمه جمعه، جماعات، هیئت امنای مساجد و فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج اظهارداشت: نهال بسیج توسط امام راحل کاشته شد و اکنون از میوه این درخت تناور علاوه بر انقلاب اسلامی ایران، کشورهای اسلامی دیگر بهره مند می شوند.

وی با اشاره به سرنگونی گروه تروریستی داعش، اظهار داشت: این گروه تروریستی با پرچم اسلام عده ای را فریب داد غافل از اینکه داعش نیروی پیاده آمریکا و صهیونیست است و بر این اساس جنایت های بسیاری را مرتکب شدند.

دلاور زادع افزود: افتخار شکست داعش و پیروزی بر آمریکا در عراق و سوریه نصیب ایران شده که البته تحقق وعده الهی است.

وی با بیان نقش روحانیت و مساجد در پیروزی های اخیر بر داعش تاکید کرد: در آینده نیز روحانیان با جذب جوانان به مساجد موجب تقویت جبهه مدافع اسلام شوند و فرهنگ ایثار و شهادت را به آنها بیشتر معرفی کنند.

وی افزود: دشمنان اسلام به دنبال کمرنگ کردن اعتقادات دینی جوانان هستند و روحانیان باید با جذب جوانان توطئه های دشمنان را نقش بر آب کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت مهاباد نیز در این همایش گفت: باید از ظرفیت روحانیان و ماموستاها بیشتر برای جذب و حفظ جوانان برای دفاع از اسلام و مسلمین استفاده شود.

حجت الاسلام پوراحمدی اظهارداشت: روحانیان نباید اجازه فریب جوانان توسط دشمنان را بدهند و تاکنون به بهترین نحو از این ظرفیت استفاده شده است.

وی افزود: بسیج نیز در کنار روحانیت همواره امنیت را به ارمغان آورده و هر جا سخن از ایثار، اقتصاد مقاومتی، مقابله با تهاجم فرهنگی و جهاد در راه خدا شده بسیج حضور پررنگی داشته است.

شهرستان مهاباد با ۲۳۷ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده و تا کنون ۷۶۴ شهید تقدیم انقلاب کرده است.

انتهای پیام/ مهرگفتگو