جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: چهارشنبه, ۱ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۲:۳۵:۵۹
  • شناسه خبر: 2200

لودر شهرداری مهاباد در کرمانشاه چپ کرد

  لودر شهرداری مهاباد که برای امداد رسانی به مناطق زلزله زده غرب کشور اعزام شدهدبود دچار سانحه شد. مکریان؛ رئیس شورای اسلامی شهر مهاباد در جلسه علنی روز سه شنبه ۳۰ آبان ماه که در دفتر این شورا بر گزار شده بود از بروز سانحه برای لودر شهرداری مهاباد که برای کمک رسانی به […]

 

لودر شهرداری مهاباد که برای امداد رسانی به مناطق زلزله زده غرب کشور اعزام شدهدبود دچار سانحه شد.

مکریان؛ رئیس شورای اسلامی شهر مهاباد در جلسه علنی روز سه شنبه ۳۰ آبان ماه که در دفتر این شورا بر گزار شده بود از بروز سانحه برای لودر شهرداری مهاباد که برای کمک رسانی به زلزله زدگان غرب کشور به کرمانشاه شده بود خبر داد.

حامد حیدری در این باره افزود: متاسفانه در این حادثه راننده لودر نیز از ناحیه کمر مصدوم شده و یکی از مهره های ستون فقراتش دچار شکستگی شده است.

وی با بیان اینکه حال عمومی این پرسنل شهرداری مهاباد رضایت بخش گزارش شده است گفت: لودر مذکور در حال خدمت رسانی به زلزله زدگان بوده که در مسیر انتقال به مناطق دیگر از روی خودرویی که آن را حمل می شده سقوط کرده و خساراتی به آن وارد شده است.

یکشنبه هفته قبل زلزله ۷٫۳ مناطقی از استان کرمانشاه را لرزاند که بر اثر این حادثه خسارات سنگین جانی و مادی متوجه هموطنانمان در این استان شد.

انتهای پیام/ خ تگفتگو