جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج شنبه, ۹ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۶:۱۴:۳۶
  • شناسه خبر: 2255

تمام چغندر تولیدی کشاورزان مهابادی تا اواخر دی ماه به کارخانه های قند تحویل می شود

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مهاباد گفت: حدود ۵۰ هزار تن چغندر قند در دست کشاورزان این شهرستان باقیمانده است که با تمهیدات اندیشیده شده تا اواخر دی ماه به کارخانه های قند استان تحویل خواهد شد.  عبدالرحمان کلیجی افزود: تاکنون ۵۱ هزار تن چغندر تولیدیکشاورزان این شهرستان به کارخانه های قند تحویل شده که  از این میزان ۳۷ […]

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مهاباد گفت: حدود ۵۰ هزار تن چغندر قند در دست کشاورزان این شهرستان باقیمانده است که با تمهیدات اندیشیده شده تا اواخر دی ماه به کارخانه های قند استان تحویل خواهد شد.

 عبدالرحمان کلیجی افزود: تاکنون ۵۱ هزار تن چغندر تولیدیکشاورزان این شهرستان به کارخانه های قند تحویل شده که  از این میزان ۳۷ هزار تن به کارخانه قند ارومیه، ۱۱ هزار تن به کارخانه قند خوی و سه هزار تن هم به کارخانه قند میاندوآب ارسال شده است.

کلیجی اضافه کرد: با برنامه ریزیهای صورت گرفته و همکاری کارخانه های قند، روزانه یکهزار تن دیگر به این کارخانه ها ارسال می شود.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مهاباد در ادامه با اشاره به افزایش ظرفیت سردخانه های این شهرستان گفت: به منظور نگهداری مناسبمحصولات کشاورزی به ویژه سیب، ظرفیت سردخانه های شهرستان امسال از ۹۹ هزار تن به ۱۴۰ هزار تن افزایش یافته است.

انتهای پیام/ باشگاه خبرنگارانگفتگو