جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج شنبه, ۹ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۶:۱۶:۰۹
  • شناسه خبر: 2258

نرخ بیکاری در سردشت به ۲۳ درصد رسید

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی بیشترین نرخ بیکاری در سال ۹۵ را مربوط به سردشت به میزان ۲۳ درصد اعلام کرد و افزود:همچنین ماکو با میزان۶/۱ درصد ازکمترین میزان بیکاری در سطح استان برخوردار است. رضا نقی زاده با اشاره به نرخ بیکاری در آذربایجان غربی گفت: نرخ بیکاری در سال ۹۵ در آذربایجان […]

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی بیشترین نرخ بیکاری در سال ۹۵ را مربوط به سردشت به میزان ۲۳ درصد اعلام کرد و افزود:همچنین ماکو با میزان۶/۱ درصد ازکمترین میزان بیکاری در سطح استان برخوردار است.

رضا نقی زاده با اشاره به نرخ بیکاری در آذربایجان غربی گفت: نرخ بیکاری در سال ۹۵ در آذربایجان غربی ۱۱درصدبوده و در رتبه ۸ کشور قرار گرفته است.

وی، افزود: نرخ بیکاری آذربایجان غربی تا تابستان سال۹۶ حدود ۱۱/۶درصد بوده و در رتبه ۱۵ در کشور است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، در خصوص تعداد افراد بیکار گفت:تعداد بیکاران فارغ التحصیل  آذربایجان غربی در سال ۹۵حدود  ۳۲هزار و ۱۸۰ نفربوده وآذربایجان غربی در رتبه۱۳ در کشور است.

نقی زاده، با اشاره به درصد فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار در سال ۹۵و مقایسه آن با سال ۹۴ گفت: نرخ بیکاری فارغ التحصیلان در سال ۹۵ حدود ۱۸/۶درصدبوده و این مقداردرسال  ۹۴حدود ۲۰/۴ درصد بوده که این آمار نشان دهنده کاهش بیکاری در استان است.

انتهای پیام/گفتگو