جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۶:۰۹:۰۶
  • شناسه خبر: 2268

نامه جمعی از معلولان بوکانی به استاندار آذربایجان غربی

مکریان ؛ جمعی از معلولان و خانوادهایشان در نامه ای خطاب به استاندار آذربایجان غربی خواستار احقاق حقوق خود شدند. در این نامه که نسخه ای از آن در اختیار مکریان قرار گرفته آمده است بسمه تعالی جناب آقای محمد مهدی شهریاری استاندار محترم آذربایجان غربی با سلام و احترام همانطور که استحضار دارید، بیست […]

مکریان ؛ جمعی از معلولان و خانوادهایشان در نامه ای خطاب به استاندار آذربایجان غربی خواستار احقاق حقوق خود شدند.
در این نامه که نسخه ای از آن در اختیار مکریان قرار گرفته آمده است
بسمه تعالی
جناب آقای محمد مهدی شهریاری
استاندار محترم آذربایجان غربی
با سلام و احترام
همانطور که استحضار دارید، بیست و پنج سال پیش سازمان ملل متحد روز سوم دسامبر را به عنوان روز جهانی معلولان نامگذاری کرد تا این قشر از جامعه را یاد کنند که این مهم تاکنون در شهرستان بوکان رنگ واقعیت به خود نگرفته است.
در این روزها به جای اینکه به درد دلهای ما گوش داده شود، مسئولین این شهرستان به جای ما در پشت تریبون قرار می گیرند و خودنمایی می‌کنند و انگار معلولی در این شهر وجود ندارد.
آقای استاندار مشکلات و دغدغه های ما حتی کوچکترین اهمیتی برای مسئولین این شهرستان ندارد و بهزیستی که تنها متولی اصلی ماست نگاه ارباب و رعیتی به ما دارد و منشور تكريم ارباب رجوع در این نهاد هیچ معنایی ندارد.
حال این گوشه ای از مشکلات ما معلولان بوکانی ست بماند شهری كه رفت و آمد در آن حتی برای یک شهروند عادی مناسب نیست چه برسد به ما
لذا ما معلولان بوکانی استدعا داریم جنابعالی موضوع بررسی مشکلات ما و خانوادهایمان را در دستور کار قرار داده و اقدام مقتضی مبذول فرمایید.
پیشاپیش از حسن نظر و مساعدت حضرتعالی سپاسگزاریم.

انتهای پیام/ خ پگفتگو