پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۳:۰۲:۲۳
  • شناسه خبر: 2289

کیک بوکسینگ کار بوکانی رکورد مشت زنی جهان را شکست

حسین بهامین کیک بوکسینگ کار بوکانی رکورد مشت زنی جهان را شکست و نام بوکان را به جهان معرفی کرد. مکریان؛ بهامین با زدن ۵۰ هزار و یک ضربه آپرکات در چهار ساعت، رکورد جهان در زدن ضربه آپرکات را به نام خود ثبت کرد. این ورزشکار ارزنده و با اخلاق بوکانی در استانبول ترکیه […]

حسین بهامین کیک بوکسینگ کار بوکانی رکورد مشت زنی جهان را شکست و نام بوکان را به جهان معرفی کرد.
مکریان؛ بهامین با زدن ۵۰ هزار و یک ضربه آپرکات در چهار ساعت، رکورد جهان در زدن ضربه آپرکات را به نام خود ثبت کرد.
این ورزشکار ارزنده و با اخلاق بوکانی در استانبول ترکیه با حضور رئیس و اعضای کنفدراسیون جهانی ایفاو و تنها کنفدراسیون ثبت رکوردهای رزمی جهان، بدون تغذیه و استراحت و با ضربه زدن به کیسه این رکورد را ثبت و آن را به همه کرد زبانان سراسر دنیا، هواداران خونگرم سردار و زلزله زدگان کرمانشاه تقدیم کرد.
وی پیشتر نیز توانسته بود رکورد ۲۴ هزار و ۸۰۰ مشت را در مدت دو ساعت و ۱۸ دقیقه و ۲۰ ثانیه ثبت کند و رکورددار ضربه آپرکات ایران و آسیا باشد که همه اطلاعات در مورد این رکورد در موسسه پژواک به عنوان مرجع ثبت این رکورد وجود دارد و همان رکورد تنها رکوردی است که در مورد ضربه آپرکات در جهان به ثبت رسیده است.
روستازاده بوکانی قصد دارد رکورد جدیدش را در کتاب رکوردهای جهانی(گینس) هم ثبت کند.
حسین بهامین، کیک بوکسینگ کار بوکانی اهل روستای داشبند است که مدت ۹ سال است به صورت حرفه‌ای در این رشته ورزشی مشغول فعالیت است و توانسته در این مدت مقام قهرمانی سانشو و رزم آوران استان آذربایجان غربی، نایب قهرمان مسابقات فستیوال جهانی ۲۰۱۵ بانکوک تایلند، مدال طلای مسابقات اوراسیایی ۲۰۱۵ باکو آذربایجان و کمربند طلایی مسابقات ۲۰۱۶دهلی نو هندوستان را به دست آورد.
گفتنی است سازمان ثبت رکورد هنرهای رزمی IMARO رکورد جهانی مشت روی کیسه را به ثبت رساند.
این ثبت رکورد توسط نماینده سازمان استاد ابوطالب راهزانی نظارت گردید.
خبرنگار:کیوان یاری

انتهای پیام/ خ تگفتگو