سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, ۹ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۲۰:۴۴:۲۶
  • شناسه خبر: 2435

شهرداری بوکان به خبر استخدام آقازاده مهابادی واکنش نشان داد

شهرداری بوکان به خبر استخدام آقازاده مهابادی که توسط مکریان منتشر شده بود واکنش نشان داد. مکریان، بعد از انتشار خبر استخدام فرزند یکی از مدیران سابق مهاباد در شهرداری بوکان از پایگاه خبری مکریان روابط عمومی این شهرداری جوابیه ای را به شرح زیر منتشر کرد: به اطلاع شهروندان گرامی می رساند هر گونه […]

شهرداری بوکان به خبر استخدام آقازاده مهابادی که توسط مکریان منتشر شده بود واکنش نشان داد.

مکریان، بعد از انتشار خبر استخدام فرزند یکی از مدیران سابق مهاباد در شهرداری بوکان از پایگاه خبری مکریان روابط عمومی این شهرداری جوابیه ای را به شرح زیر منتشر کرد:

به اطلاع شهروندان گرامی می رساند هر گونه استخدام نیرو در شهرداری برابر ضوابط اداری و استخدامی پس از طی مراحل قانونی در چهارچوب بخشنامه ها و دستوالعمل های کشوری و استانی از جمله آزمون استخدامی و ادواری صورت خواهد گرفت.

لذا ضمن تکذیب خبر منتشر شده ،سیاست مدیریت شهرداری بوکان با توجه به حجیم بودن بدنه ی شهرداری از لحاظ تعدد نیروی انسانی ساماندهی و اصلاح ساختار نیروی انسانی وضع موجود و افزایش بهره وری با رویکرد برنامه محوری خواهد بود.

گزارشاتی به مکریان رسیده است که بر اساس آن فرزند ذکور یکی از مدیران سابق مهاباد بعد از برکناری پدرش از سوی استاندار وقت جهت استخدام به شهرداری مهاباد معرفی می شود که بعد از  مخالفت اعضای شورای اسلامی شهر مهاباد با استخدام وی مقدمات بکارگیری خود در شهرداری بوکان را فراهم کرده است.

هرچند در جوابیه شهرداری بوکان تنها به عدم استخدام این فرد اکتفا شده و اشاره ای به معرفی نامه وی از سوی استانداری و موافقت شهردار سابق بوکان با بکارگیری وی صورت نگرفته است اما

علی رغم تکذیب این خبر از سوی شهرداری بوکان مکریان بنا بر رسالت روشنگر خود هرگونه بکارگیری نیروی جدید در این شهرداری را رصد نموده و جزئیات آن را به اطلاع مخاطبان خواهد رساند.

انتهای پیام/ خ تگفتگو