یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, ۱۰ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۵:۳۳:۱۹
  • شناسه خبر: 2445

حضور اکیپ پزشکی سپاه در مناطق حاشیه ای شهر مهاباد

اکیپ بسیج جامعه پزشکی مهاباد با حضور در مناطق حاشیه ای این شهر به مردم خدمات رایگان ارائه کردند. مکریان؛ از ساعات ابتدایی صبح امروز اکیپ بسیج جامعه پزشکی مهاباد متشکل از یک پزشک عمومی، متخصص کودکان  و متخصص داخلی و چندین نفر از کادر بهداشتی در مسجد صلاح الدین ایوبی منطقه پشت تپ مهاباد […]

اکیپ بسیج جامعه پزشکی مهاباد با حضور در مناطق حاشیه ای این شهر به مردم خدمات رایگان ارائه کردند.

مکریان؛ از ساعات ابتدایی صبح امروز اکیپ بسیج جامعه پزشکی مهاباد متشکل از یک پزشک عمومی، متخصص کودکان  و متخصص داخلی و چندین نفر از کادر بهداشتی در مسجد صلاح الدین ایوبی منطقه پشت تپ مهاباد حاضر شدند و به صورت رایگان خدمات پزشکی اعم از ویزیت، مشاوره و توزیع دارو بین بیماران بنا به تشخیص پزشکان به  اهالی این منطقه حاشیه ای ارئه کردند.

به گفته سردار دلاور رنجبر زاده  فرمانده سپاه مهاباد؛ این سومین بار متوالی در طی سال جاری است که تیم پزشکی سپاه در مناطق حاشیه ای شهر مهاباد خصوصا منطقه پشت تپ در قالب طرح کرامت حضور یافته و خدمات رایگان را به مردم محروم این مناطق ارائه کرده اند.

طی حضور جد ساعته کادر درمانی و پزشکان در این منطقه بیش از ۲۵۰ نفر از اهالی به صورت رایگان ویزیت شدند و مشاوره پزشکی و با تجویز متخصصان داروی رایگان دریافت کردند.

انتهای پیام/ خ تگفتگو