چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۶ / ساعت ۱۳:۳۴:۲۳
  • شناسه خبر: 2532

هزاران مهابادی در حمایت از انقلاب و ولایت به خیابان ها آمدند

مردم انقلابی و همیشه در صحنه مهاباد در جنوب استان آذربایجان غربی در راهپیمایی خودجوش با آرمانهای انقلاب و رهبری تجدید بیعت کردند. مکریان ؛سیل عظیم مردم انقلابی مهاباد همزمان با حضور سراسری ملت مسلمان ایران در مقابل فتنه گران و اغتشاشگرانی که از خارج از کشور و توسط دشمنان اسلام و انقلاب تحریک و […]

مردم انقلابی و همیشه در صحنه مهاباد در جنوب استان آذربایجان غربی در راهپیمایی خودجوش با آرمانهای انقلاب و رهبری تجدید بیعت کردند.

مکریان ؛سیل عظیم مردم انقلابی مهاباد همزمان با حضور سراسری ملت مسلمان ایران در مقابل فتنه گران و اغتشاشگرانی که از خارج از کشور و توسط دشمنان اسلام و انقلاب تحریک و تهیج شده بودند در هیابانهای اصلی این شهر خروشان شد.

صبح امروز یکشنبه ۱۷ دی ماه ۹۶ اقشار مختلف مردم مهاباد از پیر و جوان کودک و مرد و زن همه با هم به خیابانها آمدند تا حمایت خود از کیان اسلام و انقلاب را به رخ دشمنان قسم خورده ایران اسلامی بکشند.

حضور چند هزار نفری مردم مهاباد در شرایطی صورت گرفت که طی روزهای اخیر رسانه های ضد انقلاب با شدید ترین تیلیغات در صدد منحرف کردن ذهن مردم انقلابی مناطق کُردنشین از واقعیات اغتشاشات اخیر در چند شهر کشور و کشاندن این فتنه گری ها به این خطه از میهن اسلامیمان بودند.

هزاران نفر از مردم ولایی و انقلابی مهاباد با بصیرت مثال زدنی در اقدامی خودجوش در برای دفاع از ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در حالی به خیابان ها  آمدند که همین دور روز پیش تیم مجهز اعزامی از سوی گروهک های تروریستی  که قصد بر هم زدن امنیت منطقه و ایجاد آشوب در شهرهای استان را داشتند در مناطق مرزی پیرانشهر توسط سربازان گمنام و جان برکف منهدم شدند.

مهابادی ها که با شعارهای کوبنده خود گوش فلک را کر کرده بودند از فتنه و فتنه گران برائت جستند و علی رغم مشکلات عدیده معیشتی با آرمان بلند ۷۴۰ شهید گلگون کفن شهرشان میثاقی دوباره بستند.

انتهای پیام/ خ تگفتگو