جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۱۱:۴۱:۲۷
  • شناسه خبر: 2690

کاریکاتور/ نماینده بوکان: دنبال رای مردم و پست دولتی نیستم!

نماینده بوکان در جدید ترین نطق خود در مجلس شورای اسلامی اعلام کرده به دنبال رای مردم و پست دولتی نیست!. مکریان؛ نطقهای احساسی با رنگ و بوی قومگرایی به یکی از ترفندهای نمایندگان مجلس در مناطق قومی کشور تبدیل شده است. نماینده بوکان که این روزها دومین سال از سومین دوره نمایندگی مردم این […]

نماینده بوکان در جدید ترین نطق خود در مجلس شورای اسلامی اعلام کرده به دنبال رای مردم و پست دولتی نیست!.

مکریان؛ نطقهای احساسی با رنگ و بوی قومگرایی به یکی از ترفندهای نمایندگان مجلس در مناطق قومی کشور تبدیل شده است.

نماینده بوکان که این روزها دومین سال از سومین دوره نمایندگی مردم این شهر را سپری می کند با چالش بزرگ مطالبه گری مردم و کارنامه خالی روبرو شده است. این نماینده مجلس هر از چندگاهی برای فرار از فشار خواسته های مردم حوزه انتخابیه اش از تریبون های مجلس مسائل مربوط به وضعیت کردهای عراقی و سوری را جار می زند به نظر می رسد این بار  در رسیدن به هدف خود موفق ظاهر نشده است.

وی در بخشی از سخنان دیروزش اعلام کرده بود که دنبال  رای ملت و پست دولتی نیست و سخنانش در دفاع از کردهای سوری ربطی به تقلایش برای بازیابی وجهه اجتماعی از دست رفته اش در بین مردم بوکان ندارد. همین اظهارات به سوژه کاریکاتور جدید محمد محمودی همکار پایگاه خبری مکریان تبدیل شده است.

وی عثمانی را در حالی به تصویر کشیده که در جزیره ای متروک در کنار سی دی های دوران تبلیغات انتخاباتی اش بر نخلی تکیه داده است.

 

انتهای پیام/ کگفتگو