جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: جمعه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ / ساعت ۰۵:۳۹:۴۴
  • شناسه خبر: 2774

افتتاح و کلنگ زنی ۷۵ طرح عمرانی و خدماتی در دهه فجر امسال

فرماندار مهاباد از افتتاح و بهره برداری و کلنگ زنی از ۷۵ طرح عمرانی و خدماتی در دهه فجر امسال خبر داد. مکریان؛ ایرج شجاعی در گفت و گو با خبرنگار مکریان ضمن تبریک فرارسیدن سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی از افتتاح و کلنگ زنی بیش از ۷۵ طرح عمرانی و خدماتی در طول […]

فرماندار مهاباد از افتتاح و بهره برداری و کلنگ زنی از ۷۵ طرح عمرانی و خدماتی در دهه فجر امسال خبر داد.

مکریان؛ ایرج شجاعی در گفت و گو با خبرنگار مکریان ضمن تبریک فرارسیدن سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی از افتتاح و کلنگ زنی بیش از ۷۵ طرح عمرانی و خدماتی در طول دهه فجر امسال خبر داد.

وی در این باره افزود:  این طرحها که در مناطق شهری و روستای این شهرستان اجرا و به بهره برداری می رند در مجموع یکهزار و ۱۱۰ میلیارد ریال اعتبار صرف شده و خواهد شد.

فرماندار ویژه مهاباد با اشاره به پروزه هایی که در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان افتتاح می شوند؛ گفت:  ۵۰ طرح عمرانی با بیش از ۴۴۰ میلیارد ریال اعتبار که ۲۹ طرح در مناطق روستایی و ۲۱ طرح دیگر شامل افتتاح بیش از ۹۰۰ واحد مسکن مهر، مدرسه و … در مناطق شهری این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.

شجاعی گفت: ۱۰ طرح نیز در حوزه های تولیدی و خدماتی هستند که سه مورد آن در مناطق شهری و بقیه در مناطق روستایی افتتاح خواهند شد.

وی با اشاره به ۱۵ طرح که در طول دهه فجر ۹۶ گلنگ زنی می شوند نیز گفت: از این میان ۱۰ طرح در روستاها و پنج طرح در شهرهای مهاباد، خلیفان و گوگ تپه گلنگ زنی  خواهند شد.

انتهای پیام/ خ تگفتگو