پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۱۰:۱۴:۴۹
  • شناسه خبر: 3029

۲۶ سری جهیزیه اهدایی سپاه به نوعروسان سردشتی

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه سردشت گفت: سپاه پاسداران ۲۶ سری جهیزیه به ارزش بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به خانواده های ایتام و نیازمند اهدا کرد. سروان “عبدالله آذرنییاد” روز شنبه در گفت و گوبا خبرنگار بُلفَت اظهار کرد: در آستانه سال نو با هدف تسهیل در ازدواج محرومین، تعداد ۵ قلم جهیزیه […]

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه سردشت گفت: سپاه پاسداران ۲۶ سری جهیزیه به ارزش بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به خانواده های ایتام و نیازمند اهدا کرد.

سروان “عبدالله آذرنییاد” روز شنبه در گفت و گوبا خبرنگار بُلفَت اظهار کرد: در آستانه سال نو با هدف تسهیل در ازدواج محرومین، تعداد ۵ قلم جهیزیه شامل یخچال، جاروبرقی، ۲ عدد فرش، تلویزیون LED 26 اینچ، کهنه شوی دوقلو، گاز پنج شعله، و جاروبرقی به هر نوعروس اهدا شد.

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه سردشت با اشاره به اینکه تامین این جهیزیه ها از محل اعتبارات قرارگاه حمزه سیدالشهدا بوده است، گفت: این جهیزیه ها با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) سردشت آماده شده و به نوعروسان تحت پوشش این نهاد و همچنین ایتام و نیازمندان شهرستان اهدا شده است.

وی بیان کرد: سپاه در اجرای اقتصاد مقاومتی و تاکید مقام معظم رهبری همه این لوازم منزل برای زوج های جوان را از کالاهای ایرانی اسلامی خریداری کرده است.

سروان آذرنییاد تصریح کرد: این سپاه در مرحله دوم تهیه جهیزیه ها برای نوعروسان که در آینده نزدیک صورت می گیرد تعداد ۲۰ قلم انواع جهیزیه به تعداد ۲۰ نوعروس را تهیه کرده و در سال جدید به آنها اهدا می کند.گفتگو