پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۱۴:۲۹:۳۵
  • شناسه خبر: 3010

اقدامات ۴۸ ساعت گذشته پلیس مهاباد در مبارزه با کالای قاچاق

فرمانده انتظامی مهاباد در گفت و گو با خبرنگار مکریان گزارشی از عملکرد پلیس در مقابله با پدیده قاچاق کالا طی ۴۸ ساعت گذشته در سطح شهرستان ارائه کرد. مکریان؛ فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد در گفت و گو با خبرنگار مکریان گزارشی از عملکرد پلیس در مقابله با پدیده قاچاق کالا طی ۴۸ ساعت گذشته […]

فرمانده انتظامی مهاباد در گفت و گو با خبرنگار مکریان گزارشی از عملکرد پلیس در مقابله با پدیده قاچاق کالا طی ۴۸ ساعت گذشته در سطح شهرستان ارائه کرد.

مکریان؛ فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد در گفت و گو با خبرنگار مکریان گزارشی از عملکرد پلیس در مقابله با پدیده قاچاق کالا طی ۴۸ ساعت گذشته در سطح این شهرستان ارائه کرد.

ظهیریان در این باره گفت: در ادامه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر برخورد جدی با پدیده قاچاق کالا و ارز عوامل انتظامی مهاباد در حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودور مشکوک و پس از توقف آن تعداد تقریبی ۷۰۸ جفت کفش خارجی قاچاق به ارزش تقریبی ۱۲۰ میلیون ریال کشف و خودرو متهم نیز پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

وی در ادامه افزود:  ماموران انتظامی مهاباد در یکی از جاده های فرعی شهرستان و در حین کنترل خودورهای عبوری تعداد ۶۵۶۰ عدد لوازم جانبی گوشی تلفن همراه به ارزش ۸۰ میلیون تومان را از یکی از خودرو ها کشف نمودند و در همین رابطه دو نفر دستگیر و پس از طی مراحل قانونی به مقامات قضایی تحویل داده شدند.

انتهای پیام/ خ تگفتگو