پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: چهارشنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ / ساعت ۱۴:۱۴:۵۵
  • شناسه خبر: 3067

حدود ۸۰ درصد درآمد شهرداری به پرداخت حقوق کارکنان اختصاص یافته است

عضو شورای اسلامی شهر مهاباد از اختصاص حدود ۸۰ درصد از درآمد نقدی شهرداری در ۶ ماه گذشته به پرداخت حقوق کارکنان این مجموعه خبر داد. مکریان؛ عضو شورای اسلامی شهر مهاباد از اختصاص حدود ۸۰ درصد از درآمد نقدی شهرداری طی ۶ ماه گذشته به پرداخت حقوق کارکنان این مجموعه خبر داد. سامان راهنما […]

عضو شورای اسلامی شهر مهاباد از اختصاص حدود ۸۰ درصد از درآمد نقدی شهرداری در ۶ ماه گذشته به پرداخت حقوق کارکنان این مجموعه خبر داد.

مکریان؛ عضو شورای اسلامی شهر مهاباد از اختصاص حدود ۸۰ درصد از درآمد نقدی شهرداری طی ۶ ماه گذشته به پرداخت حقوق کارکنان این مجموعه خبر داد.

سامان راهنما که سه شنبه شب در جلسه کمیسیون وصول مطالبات شهرداری که با حضور اصحاب رسانه شهرستان در دفتر این شورا برگزار شده بود سخن می گفت در این باره افزود: از تاریخ ۹۶/۶/۱ تا ۹۶/۱۲/۹ کل درآمد نقدی و غیر نقدی شهرداری مهاباد حدود ۱۴ میلیارد تومان بوده که از این میزان املاکی با ارزش تقریبی یک ملیارد و دویست میلیون تومان به تمکلک شهرداری در آمده است که از کل مبلغ درآمد حاصله طی این ۶ ماه حدود ۱۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان آن به صورت نقدی بوده است.

وی افزود: از مبلع مذکور عددی بالغ بر هشت و نیم میلیارد تومان بابت حقوق، مساعده، بیمه، مالیات به حساب کارکنان و کارگران شهرداری واریز شده است.

این عضو شورای شهر مهاباد که وظیفه خزانه داری این شورا را نیز بر عهده دارد در ادامه گفت: در این مدت و از درآمدهای وصولی شهرداری مبلغ ۸۹۰ میلیون تومان از حساب شهرداری مهاباد بنا بر حکم مقام قضایی به وسیله خانواده مرحوم شافعی برداشت شد است و مبلغ ۳ میلیارد تومان مابقی از کل درآمد ۶ ماهه گذشته به بابت هزینه های جاری و معوقاتی که کجبور به پرداخت آن بوده ایم صرف شده است.

راهنما با اشاره به وجود آشفتگی در وضعیت مستندات مالی شهرداری در ابتدای شروع بکار اعضای شورای دور پنجم خاطر نشان کرد با تمهیداتی که طی این مدت اندیشیده شده است توفیقات خوبی در زمینه تصحیح آمار و تدوین اطلاعات بر پایه روش های نوین حسابرسی به دست آمده که با ادامه آن شاهد تغییرات قابل توجهی در این بخش خواهیم بود.

انتهای پیام/ خ تگفتگو