یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ / ساعت ۱۲:۳۴:۰۹
  • شناسه خبر: 3260

سارق حرفه ای به دام پلیس مهاباد افتاد

فرمانده انتظامی مهاباد از دستگیری یک سارق حرفه ای با بیش از ۶۵ فقره سرقت توسط پلیس این شهرستان خبر داد. مکریان؛ پیش از ظهر امروز دوشنبه ۲۰ فروردین ۹۷؛ فرمانده انتظامی مهاباد در گفت و گو با خبرنگار مکریان از دستگیری یک سارق حرفه ای با بیش از ۶۵ فقره سرقت توسط پلیس این […]

فرمانده انتظامی مهاباد از دستگیری یک سارق حرفه ای با بیش از ۶۵ فقره سرقت توسط پلیس این شهرستان خبر داد.

مکریان؛ پیش از ظهر امروز دوشنبه ۲۰ فروردین ۹۷؛ فرمانده انتظامی مهاباد در گفت و گو با خبرنگار مکریان از دستگیری یک سارق حرفه ای با بیش از ۶۵ فقره سرقت توسط پلیس این شهرستان خبر داد.

سرهنگ ظهیریان در این باره افزود: به دنبال افزایش سرقت از منازل در سطح شهرستان؛ مراتب به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان این انتظامی قرار گرفت و با بررسی صحنه های سرقت و جمع آوری دلایل و دارک مبنی بر حرفه ای بودن سارق، با انجام تحقیقات گسترده و عملیات میدانی و استفاده از امکانات به روز پلیس نهایتاً سارق به هویت معلوم در یکی از شهرستان های همجوار شناسایی و مشخص گردید که فرد شناسایی شده توسط سایر پلیس های انتظامی نیز مدتی است تحت تعقیب بوده است.

وی با اشاره به بکارگیری چند اکیپ زبده از کاراگاهان دایره مبارزه با سرقت شهرستان مهاباد برای شناسایی مخفیگاه سارق مذکور گفت: این نیروها با رد زنی های مداوم در یک عملیات غافلگیرانه موفق به کشف مخفیگاه و دستگیری این فرد می شوند که سارق مذکور در بازجویی های اولیه و فنی به ۶۵ فقره سرقت منزل عمدتاً طلا و زیور آلات و وجوه نقد و اشیاء قیمتی به ارزش ریالی ۱۵ میلیارد ریال اعتراف می نماید.

فرمانده انتظامی مهاباد در ادامه افزود: همچنین نامبرده در این خصوص یک نفر مالخر را به پلیس معرفی نمود که این فرد هم پس از شناسایی و دستگیری به بزه ارتکابی اعتراف نمود و اعلام کرد که اقلام سرقتی را زیر قیمت از سارق خریداری می کرده و به فروش می رسانده است.

به گفته سرهنگ ظهیریان این متهمان با تکمیل پرونده به مراجع قضایی تحویل شده اند.

انتهای پیام/ خ ت



گفتگو