چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: چهارشنبه, ۲۰ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۲۰:۴۰
  • شناسه خبر: 3506

در تیم محمودزاده نیستم!/ شاید برای انتخابات مجلس کاندیدا شوم

مکریان؛ اظهارات احمدزاده در خصوص مصوبه های اخیر شورای شهر که به منظور نجات از بحران مالی و افشاگری های وی بر علیه مجموعه این شورا به شایعات مربوط به کاندیداتوری وی در انتخابات سال ۹۸ قوت بخشیده است. مواضع وی در خصوص صدور پروانه ساخت برای چند قطعه زمین در مجاورت پارک ملت از […]

مکریان؛ اظهارات احمدزاده در خصوص مصوبه های اخیر شورای شهر که به منظور نجات از بحران مالی و افشاگری های وی بر علیه مجموعه این شورا به شایعات مربوط به کاندیداتوری وی در انتخابات سال ۹۸ قوت بخشیده است.

مواضع وی در خصوص صدور پروانه ساخت برای چند قطعه زمین در مجاورت پارک ملت از سوی شهرداری و مخالفت با ایجاد تعدادی واحد تجاری در حاشیه پارک سید قطب موجب دخالت نماینده مجلس در تصمیم گیری های شورای شهر مهاباد شده و با واکنش های قابل توجهی از سوی کنشگران اجتماعی در فضای مجازی روبه رو شده است.
وی در پاسخ به سئوال مکریان در این باره گفت: هرچند عملکرد نماینده فعلی مهاباد در مجلس را قابل قبول می دانم و علی رغم این موضوع خود را جزو تیم آقای محمودزاده نمی دانم اما تصمیم نهایی در خصوص کاندیداتوری ام در انتخابات سال آینده بعید نیست منتها تحقق این مساله به نظر و تصمیم نهایی مشاورانم بستگی دارد.

انتهای پیام/ خ تگفتگو