چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۰۷:۰۶:۴۰
  • شناسه خبر: 3533

فعالیت تاکسی ‌های اینترنتی در مهاباد ممنوع شد

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهری مهاباد گفت: فعالیت تاکسی ‌های اینترنتی در مهاباد ممنوع است.  شیرکو نورانی در این زمینه افزود: هر گونه فعالیت در زمینه حمل و نقل شهری  به اخذ مجوز از شهرداری نیاز دارد و چون این نوع تاکسی ها هیچ مجوزی از شهرداری مهاباد ندارند فعالیت آنها غیرقانونی بوده […]

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهری مهاباد گفت: فعالیت تاکسی ‌های اینترنتی در مهاباد ممنوع است.

 شیرکو نورانی در این زمینه افزود: هر گونه فعالیت در زمینه حمل و نقل شهری  به اخذ مجوز از شهرداری نیاز دارد و چون این نوع تاکسی ها هیچ مجوزی از شهرداری مهاباد ندارند فعالیت آنها غیرقانونی بوده و با آنها برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد: با عنایت به ماده ٩ قانون توسعه حمل ‌و نقل و مدیریت مصرف سوخت و مواد ٣٠ و ٣١ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی و آیین ‌نامه تاکسیرانی، مدیریت و نظارت برحمل ‌و نقل بار و مسافر در محدوده شهری و حومه بر عهده شهرداری است و هرگونه  فعالیت در این زمینه مستلزم اخذ مجوز از شهرداری و سازمان حمل‌ و نقل شهری است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهری مهاباد خاطرنشان کرد: در صورت مشاهده ، ضمن جلوگیری از فعالیت آنها، حق پیگیری از طریق مراجع ذیصلاح برای شهرداری و سازمان حمل ‌و نقل شهری مهاباد محفوظ است.

نورانی اضافه کرد: ایجاد تاکسی اینترنتی درحال حاضر در دستور سازمان مدیریت حمل ‌و نقل شهری مهاباد قرار ندارد و چون تعداد تاکسی ‌های موجود در سطح شهر فراتر از حد نیاز است ،درحال حاضر ضرورتی جهت فعالیت تاکسی ‌های اینترنتی دیده نمی‌شود.

انتهای پیام/ مهرگفتگو