چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۰۶:۵۹:۱۳
  • شناسه خبر: 3530

واحدهای آلاینده مهاباد به خارج از شهر هدایت می شود

معاون استاندار آذربایجان غربی و فرماندار ویژه مهاباد گفت: واحدهای آلاینده داخل شهر تا پایان شهریور سال جاری به شهرک صنفی کاوه این شهرستان هدایت می شود. ایرج شجاعی روز یکشنبه در جلسه صنوف آلاینده و بررسی مشکلات شهرک صنفی کاوه مهاباد افزود: با آماده شدن زیر ساخت ها و معابر این شهرک صنعتی، انتقال […]

معاون استاندار آذربایجان غربی و فرماندار ویژه مهاباد گفت: واحدهای آلاینده داخل شهر تا پایان شهریور سال جاری به شهرک صنفی کاوه این شهرستان هدایت می شود.

ایرج شجاعی روز یکشنبه در جلسه صنوف آلاینده و بررسی مشکلات شهرک صنفی کاوه مهاباد افزود: با آماده شدن زیر ساخت ها و معابر این شهرک صنعتی، انتقال واحدهای آلاینده محیط زیست و پر سر و صدا آغاز می شود.
وی ادامه داد: در سال های اخیر امکانات عمرانی و خدمات رفاهی شهرک صنعتی کاوه افزایش یافته و آسفالت معابر و جاده منتهی به آنها نیز در دستور کار قرار گرفته است.
شجاعی با اشاره به اینکه وجود صنوف آلاینده داخل شهر همواره یکی از مشکلات مردم مهاباد است، یادآور شد: اتمام عملیات اجرایی در این شهرک شامل آسفالت معابر و ساخت جاده منتهی به آن حدود ۲ ماه دیگر زمان نیاز دارد.
‘کامران علیزاده آذر’ شهردار مهاباد نیز در این جلسه گفت: تکمیل معابر شهرک صنعتی کاوه با تلاش شبانه روزی به نتیجه رسیده و شهرداری تعهدات خود را تا قبل از اتمام شهریور سال جاری در این شهرک به اتمام می رساند.
۲۸ شغل در فهرست مشاغل آلاینده قرار دارد که مکانیکی، نجاری، صافکاری، درب و پنجره سازی، سنگبری، تراشکاری و نقاشی از جمله آنهاست.

انتهای پیام/ ایرناگفتگو