چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۴:۳۴:۳۱
  • شناسه خبر: 3565

ابراز پشیمانی فرماندار سابق مهاباد از قبول مسئولیت در دولت روحانی

مکریان؛ جعفر کتانی معاون استاندار آذربایجان غربی و فرماندار سابق مهاباد با نگارش نامه ای کوتاه خطاب به رئیس جمهور از پذیرش مسئولیت در دولت یازدهم ابراز پشیمانی کرده است. متن این نامه که در اختیار مکریان قرار گرفته است به شرح زیر است. جناب آقاى دكتر روحاني رئيس جمهور محترم، با سلام و احترام […]

مکریان؛ جعفر کتانی معاون استاندار آذربایجان غربی و فرماندار سابق مهاباد با نگارش نامه ای کوتاه خطاب به رئیس جمهور از پذیرش مسئولیت در دولت یازدهم ابراز پشیمانی کرده است.

متن این نامه که در اختیار مکریان قرار گرفته است به شرح زیر است.

جناب آقاى دكتر روحاني رئيس جمهور محترم، با سلام و احترام

متاسفم عرض كنم كه :  واقعاً پشيمانم از اينكه معاون استاندار و فرماندار دولت شما بودم ، دولتي كه به هيچ يك از ارزش ها مقيد نبوده و نيست .  تصور بفرماييد مكاتبات  متعدد فردى مسئول به جايي نرسد واي به حال زار اين مردم بيچاره ، بي پناه و د‌رمانده . اينقدر به خدا هم پناه برديم بابت كثرت آن شرمنده درگاهش شدي.

کتانی در خردادماه ۹۳ با حکم استاندار آذربایجان غربی و تائید وزیر کشور به عنوان فرماندار این شهرستان انتخاب و تا ۱۱ اسفند ماه ۹۵ در این سمت ایفای مسئولیت کرد.وی که دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت سیستم بهره وری است، علاوه بر فرمانداری، سابقه بخشداری مرکزی، معاونت بهداشتی شبکه بهداشت، مسوول گروه کارشناسی مرکز بهداشت و سرپرستی معاونت فرمانداری این شهرستان را در کارنامه دارد.

انتهای پیام/ خگفتگو