چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: سه شنبه, ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۰:۴۳:۴۲
  • شناسه خبر: 3572

مرگ مغزی کودک ۶ ساله بوکانی توسط نامادری‌اش

آزار واذیت پسربچه ۶ ساله توسط نامادری‌اش در بوکان سبب مرگ مغزی وی شد. روز پنجشنبه گذشته کودکی ۶ ساله که با حالت تشنج، خونریزی مغزی  و با علایم کبودی و گاز گرفتگی در طرف چپ صورت و ساق راست توسط پدر و نامادری‌اش به بیمارستان بوکان منتقل شد به دلیل وخیم بودن وضعیت سلامتی‌اش […]

آزار واذیت پسربچه ۶ ساله توسط نامادری‌اش در بوکان سبب مرگ مغزی وی شد.

روز پنجشنبه گذشته کودکی ۶ ساله که با حالت تشنج، خونریزی مغزی  و با علایم کبودی و گاز گرفتگی در طرف چپ صورت و ساق راست توسط پدر و نامادری‌اش به بیمارستان بوکان منتقل شد به دلیل وخیم بودن وضعیت سلامتی‌اش به بیمارستان مهاباد منتقل شد و به گفته پزشک معالج این کودک، وی مرگ مغزی شده است.

معاون سیاسی  اجتماعی فرمانداری بوکان عنوان کرد: متاسفانه بر اساس اعلام نظر پزشک معالج این کودک مرگ مغزی شده است.

ایوب آذین پور افزود: پدر این کودک نیز از همسر خود که نامادری کودک مرگ مغزی است شکایت کرده است و باید در خصوص جزئیات بیشتر این پرونده منتظر اعلام نظر نهاد قضایی باشیم.

وی ادامه داد: دادسرای مهاباد برای نامادری کودک بوکانی که دچار مرگ مغزی شده است قرار تامین متناسب صادر کرده است و وی بازداشت شده است.

آذین پور تصریح کرد: این نامادری به اتهام ضرب و شتم تفهیم اتهام شده است و از آنجا که محل وقوع این حادثه بوکان است این پرونده به این شهرستان انتقال داده می‌شود.

انتهای پیام/ ایلناگفتگو