چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۱۶:۴۱
  • شناسه خبر: 3717

رزمایش نمایش اقتدار سپاهیان عاشورایی محمد رسول الله(ص) ۲ در مهاباد برگزار می شود

بسیجیان گردانهای بیت المقدس سپاه مهاباد در روزهای ۲۲ و ۲۳ شهریور ماه جاری در قالب رزمایش عاشورایان محمد رسول الله (ص) اقتدار خود را به نمایش می گذارند. مکریان،  فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مهاباد از برگزاری رزمایش سپاهیان محمد رسول الله(ص) ۲ همزمان با کل شهرهای استان در این شهرستان خبر داد. سرهنگ […]

بسیجیان گردانهای بیت المقدس سپاه مهاباد در روزهای ۲۲ و ۲۳ شهریور ماه جاری در قالب رزمایش عاشورایان محمد رسول الله (ص) اقتدار خود را به نمایش می گذارند.

مکریان،  فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مهاباد از برگزاری رزمایش سپاهیان محمد رسول الله(ص) ۲ همزمان با کل شهرهای استان در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ طالب رحیمی در این باره افزود: رزمایش سپاهیان عاشورایی محمد رسول الله (ص) ۲  این رزمایش از  نهم تا ۲۹ شهریور ماه در سراسر کشور برگزار می شود، که ارتقاء آمادگی های رزمی گردان های بسیج ، تقویت روحیه و انسجام ملی و مقابله با توطئه های دشمنان ازمهمترین اهداف آن محسوب می شود که بسیجیان مهابادی در قالب گردان های بیت المقدس در روزهای ۲۲ و ۲۳ شهریور ماه جاری با فراخوانی و سازماندهی و تجمع در محل از پیش تعیین شده و طی مسیر مشخص شده به صورت پیاده به محل انجام رزمایش اعزام خواهند شد.

فرمانده سپاه مهاباد نمایش اقتدار و صلابت نظام اسلامی و ایجاد شور و نشاط در جوانان به ویژه نیروهای بسیجی و ایجاد یاس و ناامیدی در دل دشمن و امید در سطح جامعه از اهداف برگزاری این رزمایش عنوان کرد و افزود: محور اصلی این رزمایش خدمت رسانی بسیج به مردم خصوصا در مناطق روستایی کم برخوردار و حاشیه شهر در قالب ۲۱ تیم جهادی است.

وی با بیان اینکه هم اکنون نیز بیش از ۷ گروه جهادی در روستاهای شهرستان در حال خدمت رسانی به مردم در حوزه عمرانی در بخش ساخت منازل مسکونی برای افراد بی بضاعت و تعمیر مدارس هستند گفت: طی روزهای برگزاری این رزمایش نیز تیم های جهادی در بخش های مختلف بهداشت و درمان، آموزش، کشاورزی و عمرانی به کمک مردم مناطق مختلف شهری و روستایی در سطح شهرستان خواهند شتافت.

انتهای پیام/گفتگو