چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: سه شنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۱۶:۰۱:۱۰
  • شناسه خبر: 3748

فرماندار مهاباد شایعه فرار مدیر عامل موسسه سپهر ایرانیان مهاباد را تکذیب کرد/ موسسه سپهر مشکل خاصی ندارد/ مردم برای باز پس گیری سپرده هایشان هجوم نیاورند

شایعات منتشر شده در فضای مجازی موجب نگرانی سپرده گذاران موسسه سپهر مهاباد و تجمع تعدادی از این افراد در مقابل این موسسه را در پی داشت. مکریان؛ تجمع امروز تعدادی از سپرده گذاران در مقابل ساختمان “موسسه مالی سهر ایرانیان مهاباد” از همان ساعات اولیه شروع به کارش و شایعات منتشر شده در خصوص […]

شایعات منتشر شده در فضای مجازی موجب نگرانی سپرده گذاران موسسه سپهر مهاباد و تجمع تعدادی از این افراد در مقابل این موسسه را در پی داشت.

مکریان؛ تجمع امروز تعدادی از سپرده گذاران در مقابل ساختمان “موسسه مالی سهر ایرانیان مهاباد” از همان ساعات اولیه شروع به کارش و شایعات منتشر شده در خصوص متواری شدن مدیر عامل این موسسه که در شورای اسلامی این شهر هم عضویت دارد به اصلی ترین خبر رسانه ها و مخاطبان در شبکه های اجتماعی این شهرستان تبدیل شده است.

سامان رهنما جوان موفق مهابادی با ایجاد این موسسه چند سالی است خدمات مالی شایان و قابل توجهی را به مردم مهاباد ارائه داده است ؛حمایت چندین ساله این موسسه از تیم والیبال مهاباد سبب محبوبیت مدیر عامل این موسسه و به تبع آن راهیابی وی به عنوان یکی از اعضای شورای اسلامی شهر مهاباد در دور پنجم شد.

طی روزهای اخیر اخباری در خصوص ادغام این موسسه در پی دستور العمل های جدید بانک مرکزی برای ساماندهی به وضعیت موسسات مالی و اعتباری خصوص در سطح کشور موجب بروز شایعاتی در فضای مجازی و تحریک رقبای کاری و سیاسی این موسسه و مدیرانش شده است که علی رغم تکذیب اخبار و شایعات منتشر شده از صبح امروزعده ای از سپرده گذاران با تجمع مقابل این موسسه موجب اختلال در خدمات دهی این موسسه شده بودند.

فرماندار مهاباد در گفت و گو با خبرنگار مکریان ضمن تکذیب خبر ورشکستگی و متواری شدن مدیر عامل این موسسه گفت: متاسفانه تعدادی از شهروندان تحت تاثیر برخی شایعات برای باز پس گیری وجوه سپرده گذاری شده خود در این موسسه مراجه کرده اند که با توجه به محدود بودن اعتبار و پول موجود در موسسه با مشکل مواجه شده اند که با رایزنی هایی که با مدیر و کارکنان موسسه صورت گرفته طی روزهای آینده این مشکل برطرف خواهد شد. شجاعی با اعلام اینکه مدیر عامل موسسه روز گذشته با وی دیدار داشته نیز گفت: آقای راهنما امروز در تهران و در بانک مرکزی مشغول رایزی برای ساماندهی به امور اداری موسسه هستند افزود: مردم به شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجه نکنند.

احمدی معاون موسسه هم در اینباره به مکریان گفت: آقای رهنما با هماهنگی مسئولان شهرستان به تهران رفته اند تا امورات مربوط به ادغام موسسه در یکی از بانکهای معتبر کشور را انجام دهند.

این خبر بروز رسانی می شود……….گفتگو