چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج شنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۰۱:۴۰:۴۱
  • شناسه خبر: 3770

ویزیت رایگان مردم حاشیه شهر مهاباد توسط اکیپ بسیج جامعه پزشکی

مردم منطقه پشت تپ مهاباد برای دومین بار طی سال جاری از خدمات رایگان اکیپ بسیج جامعه پزشکی سپاه مهاباد بهره مند شدند. مکریان ،روز چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه ۹۷ اکیپ بسیج جامعه پزشکی سپاه مهاباد به مدت ۴ ساعت به بیش از ۳۵۰ نفر از هالی منطقه پشت تپ مهاباد برای دومین بار طی […]

مردم منطقه پشت تپ مهاباد برای دومین بار طی سال جاری از خدمات رایگان اکیپ بسیج جامعه پزشکی سپاه مهاباد بهره مند شدند.

مکریان ،روز چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه ۹۷ اکیپ بسیج جامعه پزشکی سپاه مهاباد به مدت ۴ ساعت به بیش از ۳۵۰ نفر از هالی منطقه پشت تپ مهاباد برای دومین بار طی سال جاری خدمات رایگان ارائه کردند.

مسئول این اکیپ در گفت وگو با خبرنگار مکریان گفت: حضور این اکیپ در قالب اعزام تیم های جهادی در رزمایش سپاهیان محمد رسول الله ۲ صورت گرفته کهمتشکل از پزشک متخصص کودکان، داخلی، ماما و دارو یار و روانشناس بوده است.

حسینی با اشاره به اینکه در شش ماهه نخست امسال بیش از ۷۰۰ نفر از مردم حاشیه شهر مهاباد از خدمات رایگان بسیج جامعه پزشکی بهره مند شده اند افزود: این بار در مسجد صلاح الدین ایوبی سمت مدرسه در محله پشت تپ خدمات رایگان شامل ویزیت ،دارو و مشاوره به بیش از ۳۵۰ نفر ارائه شد.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری بیش از ۱۷ تیم پزشکی به مناطق مختلف شهری و روستایی اعزام شده اند گفت: بر اسا برنامه ریزی های صورت گرفته انشالله تا پایان سال نیز در نظر داریم همین تعداد تیم را برای ارائه خدمات رایگان در قالب تیم های جهادی بسیج جامعه پزشکی به روستاهای محروم و مناطق حاشیه ای شهر مهاباد اعزام نمائیم.گفتگو