چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۵۷:۳۲
  • شناسه خبر: 3780

نیروهای نظامی اقتدار خود را در مهابادبه نمایش گذاشتند

صبح امروز همزمان با سراسر کشور نیروهای نظامی مستقر در شهرستان مهابادآغاز هفته دفاع مقدس  آمادگی خود را با رژه ای مقتدرانه به نمایش گذاشتند. در این رژه یگانهای پیاده و موتوری تیپ ۳۶۴ شهید نصیر زاده ارتش و قرار امام سجاد (ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان مهاباد به همراه یگان برگزیده نیروی انتظامی […]

صبح امروز همزمان با سراسر کشور نیروهای نظامی مستقر در شهرستان مهابادآغاز هفته دفاع مقدس  آمادگی خود را با رژه ای مقتدرانه به نمایش گذاشتند.

در این رژه یگانهای پیاده و موتوری تیپ ۳۶۴ شهید نصیر زاده ارتش و قرار امام سجاد (ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان مهاباد به همراه یگان برگزیده نیروی انتظامی و بسیجیان این شهرستان شرکت کردند.

سرهنگ محمود محمودی فرمانده تیپ ۳۶۴ شهید نصیر زاده ارتش در این مراسم با اشاره به اقتدار امروز نیروهای مسلح کشور ضمن تقدیر از همکاری ادارات و نهاد های شهرستان در برگزاری هرچه با شکوهتر این مراسم خاطر نشان کرد دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی همچنان باقی است و نیروهای نظامی کشور آمادگی دارند که کوچکترین تهدید نظامی را در نتفه خفه کنند.

ایرج شجاعی معاون استاندار آذربایجانغربی و فرماندار شهرستان مهاباد هم با بیان اینکه پیشرفتهای کشور در سایه امنیت به دست آمده است گفت: در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان ملت ایران با تجهیز صدام حسین قصد داشتند جلوی پیشرفت و شکوفایی ایران اسلامی را بگیرند اما مردم ما با ایمان راسخ و پیروی از رهبری های داهیانه حضرت امام خمینی (ره) و جانشین خلفان حضرت ایت آلله خامنه ای همه دسیسه های دشمنان را خنثی کردند.

فرماندار مهاباد با شاره به ایستادگی ملت مسلمان ایران در برابر فشارهای ظالمانه دشمنان گفت: دشمن می خواهد با فشار اقتصادی و تحریم های ناجوانرمدانه بین دولت و ملت فاصله بیاندازد اما باید داند که امروز بیشتر از هر زمان دیگیر دولت و ملت در کنار هم هستند.

وی با بیان اینکه اقتدار ایران اسلامی سبب امنیت کشور های همسایه شده است افزود: اگر نیروهای سپاه پاسداران نبودند داعش منطقه کردستان شمال عراق را نیز اشغال می کرد.

انتهای پیام/گفتگو