چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, ۱ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۲۲:۰۸:۳۳
  • شناسه خبر: 3841

حادثه اهواز ساخته دستگاه‌های امنیتی رژیم است و ما نبودیم!!!

تروریستهای موسوم به عرب الاحواز که در تلویزیون ایران انترنشنال رسما مسئولیت حمله تروریستی اهواز را پذیرفته بودند … تروریستهای موسوم به عرب الاحواز که در تلویزیون ایران انترنشنال رسما مسئولیت حمله تروریستی اهواز را پذیرفته بودند وقتی با واکنش جهانی روبرو شدند از موضع خود عقب نشینی کرده و خودشان را هم تکذیب کردند!! […]

تروریستهای موسوم به عرب الاحواز که در تلویزیون ایران انترنشنال رسما مسئولیت حمله تروریستی اهواز را پذیرفته بودند …
تروریستهای موسوم به عرب الاحواز که در تلویزیون ایران انترنشنال رسما مسئولیت حمله تروریستی اهواز را پذیرفته بودند وقتی با واکنش جهانی روبرو شدند از موضع خود عقب نشینی کرده و خودشان را هم تکذیب کردند!!

گروهک تروریستی موسوم به دموکراتیک عرب الاحواز یک روز بعد از پذیرش این اقدام تروریستی امروز با صدور بیانیه عجیبی مسئولیت حمله به رژه نیروهای مسلح ایران در اهواز را تکذیب کردند!

نکته قابل تامل تر آنکه تلویزیون کردستان ۲۴ بارزانی ها تیتر دلخواه این گروهک تروریستی را انتخاب کرده و بازنشر دادند و با برجسته کردن ادعای عجیب این گروهک به جمهوری اسلامی ایران حمله کرده و بیانیه این گروهک را پخش کردند که در آن این گروهک با وجود اعلام قبلی از موضع خود عقب نشینی کرده و ایران را متهم به حمله کرده اند!!

گروهک تروریستی موسوم به جیش الاحواز در بیانیه‌ عجیبی اعلام کرد: «ما در جنبش ملی دموکراتیک عرب الاحواز حادثه یاد شده را ساخته و پرداخته دستگاههای امنیتی رژیم می دانیم!!.

این گروهک همچنین در خبر دیگری اعلام کرده: در حال حاضر وب سایت پادماز با حمله سایبری روبرو است.

انتهای پیام/گفتگو