چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, ۲ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۶:۴۱:۲۸
  • شناسه خبر: 3865

برگزاری نمایشگاه عکس و پوستر دفاع مقدس در مهاباد

نمایشگاه عکس ویژه دفاع مقدس در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد از اول مهر سال جاری به مدت یک هفته برپا خواهد شد. قادر مرادی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد در گفت و گو با خبرنگار مکریان از برگزاری نمایشگاه عکس ویژه دفاع مقدس در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد از اول […]

نمایشگاه عکس ویژه دفاع مقدس در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد از اول مهر سال جاری به مدت یک هفته برپا خواهد شد.

قادر مرادی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد در گفت و گو با خبرنگار مکریان از برگزاری نمایشگاه عکس ویژه دفاع مقدس در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد از اول مهر سال جاری به مدت یک هفته به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.

وی، با بیان اینکه بازدید از این نمایشگاه برای عموم همشهریان آزاد است افزود: در این نمایشگاه ۳۵ اثر در قالب عکس و پوستر در زمینه دوران دفاع مقدس با موضوع رشادت های رزمندگان اسلام در طول هشت سال جنگ تحمیلی در دو شیفت صبح و عصر در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد، یادآور شد: همچنین در حاشیه این نمایشگاه تعدادی از کتابهای مربوط به دفاع مقدس از جمله خاطرات رزمندگان به نمایش در آمده است.

وی، هدف از برپایی این نمایشگاه را ترویج و توسعه ارزش های دفاع مقدس در بین اقشار مختلف مردم برشمرد و خاطرنشان کرد: هنر به ویژه عکس نقش مهمی در انتقال مفاهیم ارزشی و به خصوص فرهنگ ایثار و شهادت دارد که این نمایشگاه پذیرای نسل جوان در هفته دفاع مقدس خواهد بود.

 



گفتگو