چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج شنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۰:۳۱:۳۲
  • شناسه خبر: 3961

مزار شهدای مهاباد عطر افشانی شد

صبح امروز پنج شنبه مورخه ۱۹ مهر ماه ۹۷ بمناسبت گرامیداشت هفته ناجا و تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی در مهاباد با حضور امام جمعه، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی و مسؤولان شهرستانی انجام گرفت. در این مراسم مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان مهاباد ضمن تبریک […]

صبح امروز پنج شنبه مورخه ۱۹ مهر ماه ۹۷ بمناسبت گرامیداشت هفته ناجا و تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی در مهاباد با حضور امام جمعه، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی و مسؤولان شهرستانی انجام گرفت.

در این مراسم مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان مهاباد ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به پرسنل خدوم این نیرو بر اهمیت وظیفه و نقش بی بدیل نیروی انتظامی در تامین امینت کشور و جامعه تاکید کرد.

حجت الاسلام نجف زاده  با اشاره به ضرورت حفظ و نشر فرهنگ ایثار و شهادت گفت: اگر به صورت کامل فرهنگ و باورهای اسلامی و انقلابی شهدای گرانقدر در سطح جامعه و خصوصا مسئولان انتشار می یافت و مورد رجوع قرار می گرفت امروز شاهد بسیاری از مشکلات در حوزه های مختلف علی الخصوص معیشت مردم نمی بودیم.

در عطرافشانی امروز که مدیران و کارکنان ادارات و پرسنل نیروی انتظامی، پاسداران و جمعی از خانواده معزز شهدا شرکت داشتند از مقام شامخ شهیدان با اهدای گل و قرائت فاتحه و یادآوری از رشادت‌های ایشان تجلیل شد.گفتگو