چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
www.mokrian.ir

  • تاریخ: شنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۷ / ساعت ۰۱:۲۳:۰۸
  • شناسه خبر: 4021

احتمال سفر دوباره روحانی به مهاباد

با اعلام قطعی خبر سفر رئیس جمهور در استان آذربایجان غربی امکان سفر دوباره روحانی به مهاباد محتمل است. مکریان، طی روزهای گذشته استاندار آذربایجان غربی از سفر قریب الوقوع رئیس جمهور در ابتدای آبان ماه امسال به این استان خبر داده است. خبری که گمانه زنی های در خصوص احتمال حضور دوباره رئیس جمهور […]

با اعلام قطعی خبر سفر رئیس جمهور در استان آذربایجان غربی امکان سفر دوباره روحانی به مهاباد محتمل است.

مکریان، طی روزهای گذشته استاندار آذربایجان غربی از سفر قریب الوقوع رئیس جمهور در ابتدای آبان ماه امسال به این استان خبر داده است. خبری که گمانه زنی های در خصوص احتمال حضور دوباره رئیس جمهور در شهرستان مهاباد را قوت بخشیده است.

خرداد ماه سال ۹۵ روحانی با انتخاب مهاباد به عنوان دومین مقصد خود در سفر به استان آذربایجان غربی  و بهره برداری و افتتاح نمادین از مجتمع پتروشیمی مهاباد به عنوان بزرگترین واحد صنعتی این استان در ورزشگاه آزادی این شهرستان با مردم شهرهای جنوب استان آذربایجان غربی دیدار کرد.

گمان می رود رئیس جمهور همزمان با بهره برداری از  پروژه های مهمی چون خط آهن ارومیه در مهاباد نیز ورزشگاه پنج هزار نفری گوک تپه ، تصفیه خان آب شرب شهری مهاباد و ورزشگاه بازسازی شده آزادی این شهرستان را افتتاح کند.

مهاباد در جنوب استان آذربایجان غربی با جمعیتی بالغ بر ۱۶۸ هزار نفر یکی از شهرهای مهم این استان محسوب می شود.

انتهای پیام/گفتگو