دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: جمعه, ۲۵ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۱۴:۰۴:۳۰
  • شناسه خبر: 4055

برگزاری ویژه برنامهای ماه ربیع الاول در ۸ روستای مهاباد

جلسه هماهنگی برگزاری ویژه برنامه های ماه ربیع الاول در روستاهایی بخش مرکزی مهاباد برگزار شد. در این جلسه که با حضور دهیاران محترم ۸ روستای بخش مرکزی و مسئول دفتر هماهنگی کانون های مساجد مهاباد برگزار شد، مقدمات و راهکارهای لازم جهت هرچه با شکوه تر برگزار شدن این مراسمات پیش بینی گردید. در […]

جلسه هماهنگی برگزاری ویژه برنامه های ماه ربیع الاول در روستاهایی بخش مرکزی مهاباد برگزار شد.
در این جلسه که با حضور دهیاران محترم ۸ روستای بخش مرکزی و مسئول دفتر هماهنگی کانون های مساجد مهاباد برگزار شد، مقدمات و راهکارهای لازم جهت هرچه با شکوه تر برگزار شدن این مراسمات پیش بینی گردید.
در این جلسه، پاکزاد،بخشدار بخش مرکزی مهاباد خواهان اجرای مناسب این برنامه ها با توجه به وظایف دهیاری ها در پیگیری برنامه های فرهنگی روستاها دانست.
همچنین ارجمندی،مسئول دفتر هماهنگی کانون های مساجد مهاباد،یکی از وظایف مهم کانون هر مسجد رو اجرای برنامه های مناسبتی دانست و به همین علت، ماه ربیع الاول را فرصتی مناسب برای اجرای این برنامه ها که صرفا در راستای یکرنگی و وحدت مردم حرکت می کند، دانست.
این برنامه ها تحت عنوان ندای اسلام،نوای وحدت در ۸ روستای ترشکان،دارلک،خاتون باغ،کلیجه،سنجاق، قره قشلاق،قورغان و خورخوره بخش مرکزی مهاباد برگزار می شود.

انتهای پیام/گفتگو