پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: یکشنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۰۹:۲۸:۵۸
  • شناسه خبر: 4076

سارقان خانه باغ های مهاباد دستگیر شدند

فرمانده انتظامی مهاباد از دستگیری ۲  سارق حرفه ای خانه باغ های این شهرستان خبر داد. مکریان؛ سرهنگ ظهیریان در گفت و گو با خبرنگاران از دستگیری ۲ نفر از سارقان حرفه ای خانه باغ های مهاباد خبر داد. فرمانده انتظامی مهاباد در این باره افزود: به دنبال افزایش سرقت از خانه باغهای مهاباد و […]

فرمانده انتظامی مهاباد از دستگیری ۲  سارق حرفه ای خانه باغ های این شهرستان خبر داد.

مکریان؛ سرهنگ ظهیریان در گفت و گو با خبرنگاران از دستگیری ۲ نفر از سارقان حرفه ای خانه باغ های مهاباد خبر داد.

فرمانده انتظامی مهاباد در این باره افزود: به دنبال افزایش سرقت از خانه باغهای مهاباد و شهرستان های همجوار مراتب به صورت ویژه در در دستور کار عوامل انتظامی قرار گرفت و با استفاده از تجهیزات به روز پلیسی و منابع خبری و تحقیقات به عمل آمده در نهایت ۲ نفر از سارقان حرفه ای با هویت معلوم در سطح شهرستان مهاباد شناسایی و دستگیر شدند که طی تحقیقات فنی انجام شده به سرقت از ۴ خانه باغ در مهاباد و ۵ خانه باغ دیگر در شهرستان سردشت اعتراف نمودند.

وی با اشاره به شناسایی و دستگیری یک نفر مالخر از کشف اقلام سرقتی به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال خبر داد و گفت: اموال کشف شده به مالباختگان بازگردانده شد و متهمان به همراه پرونده و مستندات بهم قامات قضایی ارجاع داده شده اند.

سرهنگ ظهیریان با توصیه به همشهریان مهابادی گفت: از شهروندان می خواهیم اماکن خصوصی خود را به تجهیزات ایمنی مجهز و از نگهداری وسایل باارزش در آنها خودداری کنند و در صورت برخورد با موارد مشکوک بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام/ خگفتگو