پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: سه شنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۲۳:۰۵:۳۱
  • شناسه خبر: 4109

جمعی از مسئولان مهابادی با روحانیون سرشناس این شهرستان دیدار کردند

همزمان با شروع هفته وحدت و آغاز هفته بسیج فرمانده سپاه و جمعی از مسئولان مهابادی با امام جمعه و برخی از روحانیون این شهرستان دیدار کردند. مکریان، روز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه ۹۷ همزمان با میلاد مسعود نبی مکرم اسلام(ص) و آغاز هفته وحدت و بسیج جمعی از مsئولان مهابادی متشکل از فرماندار ، […]

همزمان با شروع هفته وحدت و آغاز هفته بسیج فرمانده سپاه و جمعی از مسئولان مهابادی با امام جمعه و برخی از روحانیون این شهرستان دیدار کردند.

مکریان، روز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه ۹۷ همزمان با میلاد مسعود نبی مکرم اسلام(ص) و آغاز هفته وحدت و بسیج جمعی از مsئولان مهابادی متشکل از فرماندار ، فرمانده سپاه ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مهاباد ،اعضای شورای شهر و شورای اداری شهرستان در دیدار های جداگانه با ماموستا امامی امام جمعه فعلی  و ماموستا سهرابی امام جمعه سابق و برخی از روحانیون سرشناس این شهرستان دیدار کردند.

در این دیدارها ضمن تبریک فرا رسیدن ایام ولادت حضرت محمد المصطفی(ص) و شادباش تقارن هفته وحدت با هفته بسیج بر ضرورت تقویت روحیه وحدت و برادری در بین آحاد جامعه و اهمیت نقش علما و روحانیون شهرستان بر تعمیق بیش از پیش وحدت و روحیه برادری در این شهرستان تاکید شد.

 

انتهای پیام/گفتگو