سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: سه شنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۰۱:۲۹:۴۶
  • شناسه خبر: 4092

دختر ۶ ساله ی قربانی کودک آزاری در بیمارستان مهاباد بستری شد

دختر بچه شش ساله ای که در جای جای بدنش آثار داغ سیگار دیده می شود به دلیل آزارهای بی امان وادین معتادش در بیمارستان مهاباد بستری شده است. به گزارش مکریان ؛دختر شش ساله ای به نام “ن” که آثار کبودی و داغ با سیگار و اجسام فلزی روی تمامی نقاط بدنش خصوصاً دستان […]

دختر بچه شش ساله ای که در جای جای بدنش آثار داغ سیگار دیده می شود به دلیل آزارهای بی امان وادین معتادش در بیمارستان مهاباد بستری شده است.
به گزارش مکریان ؛دختر شش ساله ای به نام “ن” که آثار کبودی و داغ با سیگار و اجسام فلزی روی تمامی نقاط بدنش خصوصاً دستان و شکمش نمایان است به دلیل شدت جراحات و  شکستگی ران راست در بیمارستان مهاباد بستری شده است.

پیگیری های خبرنگار مکریان نشان می دهد این دخترک معصوم که در خانواده ای غیر بومی در مهاباد زندگی می کند که به دیل شرایط ویژه ای که دارد از سوی مسئولان بیمارستان این شهر ممنوع الملاقات شده تا علاوه بر مداوا از سوی نهادهای حمایتی و قضایی به وضعیت وی و مسببان این واقعه ناگوار رسیدگی شود.

به گفته شاهدان عینی “ن” دارای ناپدری بوده اما خودش گفته که توسط مادرش مورد شکنجه قرار گرفته است.

هر چند اطلاعات موثقی از مرتکب اصلی این جنایت وجود ندارد اما به احتمال قوی اعتیاد والدین و تبعات آن سبب این واقعه تلخ رقم زده شود.

 

انتهای پیام/

 گفتگو