چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: پنج شنبه, ۱ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۹:۰۱:۲۴
  • شناسه خبر: 4162

جوانان قدر نظام اسلامی را بدانند

یادواره شهدای روستاهای بخش خلیفان مهاباد برگزار شد. همزمان با سومین روز از هفته بسیج یادواره ۴۷ شهید حوزه نبی اکرم عبدالله کرده بخش خلیفان مهاباد در روستای سیاهقول این شهرستان برگزار شد. بخشدار خلیفان مهاباد در این ویژه برنامه ضمن تبریک ایام ولادت نبی مکرم اسلام و فرا رسیدن هفته بسیج بر اهمیت حفظ […]

یادواره شهدای روستاهای بخش خلیفان مهاباد برگزار شد.

همزمان با سومین روز از هفته بسیج یادواره ۴۷ شهید حوزه نبی اکرم عبدالله کرده بخش خلیفان مهاباد در روستای سیاهقول این شهرستان برگزار شد.

بخشدار خلیفان مهاباد در این ویژه برنامه ضمن تبریک ایام ولادت نبی مکرم اسلام و فرا رسیدن هفته بسیج بر اهمیت حفظ وحدت در جامعه تاکید کرد و افزود: امروز دشمنان اسلام تفرقه افکنی را به عنوان اصلی ترین حربه ضربه زدن به اسلام بر گزیده اند و هر روز با اشکال جدید در صدد ایجاد افتراق در بین مسلمانان هستند.

علی بیژنفر بسیج را به عنوان یک از مهمترین دستاورد های انقلاب اسلام عنوان کرد و افزود: ملت ما در سایه وحدت و خودباوری روزهای بسیار سختی را پشت سرگذاشته و به دلیل شرایط خاص منطقه ای و آرمانهای والای انقلاب اسلامی در حق خواهی و مبارزه با مستکبران همیشه مورد هجمه و دشمنان واقع شده است اما انقلاب مردمی و نظام اسلامی سبب شده کشورمان از کوچکترین گزندی در امام باشد و این واقعیت می طلبد جوانان قدر دان انقلاب اسلامی باشند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه مهاباد به عنوان دومین سخنران در این برنامه ضمن تبریک و اشاره به تقارن هفته بسیج امسال با هفته وحدت ،  بسیج را ثمره انقلاب و نشات گرفته از قران کریم دانست و افزود: پیامبر اکرم(ص) با بسیج مسلمین در برابر کفر ایستادگی کردند و از دین خدا دفاع نمود و امام خمینی (ره)  نیز با تاسی از سیره رسول خدا فرمان تشکیل بسیج برای ایجاد اتحاد و انسجام در جامعه را صادر نمود.

حجت الاسلام سید نظری با بیان این نکته که متاسفانه امروز برخی از دولت های متحجر منطقه که داعیه مسلمانی و خامی حرمین شریفین را دارند به گاو شیردهی برای تغزیه مستکبران خصوصا امریکا تبدیل شده اند گفت: وحدت تنها راه چاره است و این فرمان الهی است که انسانها بالاخص در جامعه اسلامی باید با هم متحد و همگام باشند.

در پایان این مراسم از تعدادی از خانواده های شهدای گرانقدر تجلیل به عمل آمد.گفتگو