سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: جمعه, ۲ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۵:۳۲:۴۹
  • شناسه خبر: 4190

امام جمعه مهاباد از اهتمام شهروندان در توجه به ایتام تقدیر کرد

امام جمعه مهاباد با اشاره به رسانه ای شدن اخبار کودک آزاری و همسر آزاری در منطقه از عملکرد شهروندان مهاباد خصوصا تشکل های مردم نهاد این شهرستان در توج به کودکان بی سرپرست و بد سرپرست تقدیر کرد. ماموستا امامی ضمن تبریک هفته و حدت و بسیج و میلاد نبی مکرم اسلام (ص) خواهان […]

امام جمعه مهاباد با اشاره به رسانه ای شدن اخبار کودک آزاری و همسر آزاری در منطقه از عملکرد شهروندان مهاباد خصوصا تشکل های مردم نهاد این شهرستان در توج به کودکان بی سرپرست و بد سرپرست تقدیر کرد.

ماموستا امامی ضمن تبریک هفته و حدت و بسیج و میلاد نبی مکرم اسلام (ص) خواهان التزام مردم و مسئولان به سیره عملی پیامبر شد و گفت: موضوع وحدت یکی از مهمترین مسائل رد تاکید قران و پیامبر (ص) است که علاوه بر تبعات اجتماعی باعث اقتدار و عزت جامعه اسلامی خواهد شد.

وی با بیان برخی از ویژگی های اخلاقی و رفتاری نبی مکرم اسلام به اهمیت تکریم ایتام نزد ایشان اشاره کرد و گفت متاسفانه این روزها گاها اخباری در خصوص همسر آزاری و کودک آزاری در رسانه ها منتشر می شود که قلب هر انسانی را به درد می آورد.
امام جمعه مهاباد با تقدیر از عملکرد شهروندان این شهرستان در تکریم از کودکان بی سرپرست و طرحهایی نظیر اکرام ایتام کمیته امداد امام خمینی (ره) نقش آفرینی و فعالیت چندین تشکل مردم نهاد در این موضوع بخصوص در سطح شهرستان را مایه مباهات دانست.
انتهای پیام/گفتگو