چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: جمعه, ۲ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۵:۱۷:۰۶
  • شناسه خبر: 4187

راننده امانتدار مهابادی ۵۰ میلیون ریال را به صاحبش بازگرداند

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مهاباد گفت: یکی از رانندگان امانت دار تاکسی در این شهر مبلغ ۵۰ میلیون ریال پول نقد جا مانده در خودرو را به صاحبش بازگرداند. مکریان، شیرکو نورانی روز جمعه  در این باره افزود: این راننده تاکسی، پول جا مانده در خودرو را به دفتر تاکسیرانی تحویل داده […]

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مهاباد گفت: یکی از رانندگان امانت دار تاکسی در این شهر مبلغ ۵۰ میلیون ریال پول نقد جا مانده در خودرو را به صاحبش بازگرداند.

مکریان، شیرکو نورانی روز جمعه  در این باره افزود: این راننده تاکسی، پول جا مانده در خودرو را به دفتر تاکسیرانی تحویل داده بود که پس از مراجعه صاحب آن، به وی تحویل داده شد.
وی با قدردانی از امانتداری این راننده تاکسی اظهار داشت: به زودی طی مراسمی از این اقدام پسندیده راننده تاکسی که یکی از رانندگان بسیار امانت دار و فعال این شهرستان به شمار می رود، تجلیل می شود.
نورانی از شهروندان خواست در صورت گم کردن وسایل همراه خود در تاکسی ها و سایر وسایل نقلیه عمومی موضوع را به شماره تلفن ۴۲۲۳۳۰۰۰ واحد نظارت و بازرسی تاکسیرانی اعلام کنند.
وی گفت: همچنین مردم برای حفظ امنیت بیشتر مسافران در صورت امکان از وسایل نقلیه عمومی و دارای مجوز تاکسیرانی استفاده کرده و از سوار شدن به خودروهای شخصی خودداری کنند.
در شهر ۱۶۸ هزار نفری مهاباد در مجموع ۵۰۵ دستگاه گردشی، ۱۵۸ تاکسی خطی، ۹۰ دستگاه ون، ۹۱۵ تاکسی تلفنی، ۴۲ دستگاه اتوبوس، ۱۲ میدل باس و ۶ مینی بوس فعالیت دارد.

انتهای پیام/ ایرناگفتگو