سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
www.mokrian.ir

  • تاریخ: دوشنبه, ۵ آذر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۲:۵۷:۴۵
  • شناسه خبر: 4202

تفکر بسیجی امروز به یک فرهنگ جهانی تبدیل شده است

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مهاباد در تجمع عظیم بسیجیان این شهرستان بسیج را ضامن اقتدار و بقای انقلاب عنوان کرد. مکریان، سرهنگ طالب رحیمی در تجمع عظیم بسیجیان مهابادی که به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در سال ۲۰۰۰ نفری این شهرستان گرد هم آمده بودند با شاره به برکات فراوان بسیج برای انقلاب […]

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مهاباد در تجمع عظیم بسیجیان این شهرستان بسیج را ضامن اقتدار و بقای انقلاب عنوان کرد.

مکریان، سرهنگ طالب رحیمی در تجمع عظیم بسیجیان مهابادی که به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در سال ۲۰۰۰ نفری این شهرستان گرد هم آمده بودند با شاره به برکات فراوان بسیج برای انقلاب گفت: به برکت تفکر بسیج انقلاب اسلامی ۴۰ سال پیروزمندانه در مقابل دشمنان تا دندان مسلح ایستادگی کرده و به الگوی جهانی تبدیل شده است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مهاباد بسیچ را به عنوان نقطه قوت نظام اسلامی ایران معرفی کرد و افزود: اگر تفکر بسیجی در تمام ابعاد اجتماع ما منتشر شود شاهد برقراری عدالت و رفع بسیاری از مشکلات موجود در کشور خواهیم بود.

فرمانده قرارگاه تاکتیکی امام سجاد (ع) گفت: بسیج امروز به یک فرهنگ جهانی تبدیل شده و در اقصی نقاط دنیا قدرت ایستادگی و شهامت پایداری در مقابل مستکبران را در  مستضعفین به وجود آورده است.

وی با شاره به به زانو در آمدن رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی و شکست مفتضحانه رژیم های مرتجع منطقه در حمله های ناجوانمردانه به مردم مظلوم یمن و در هم شکستن هیمنه کشورهای و قدرت های متخاصم غربی در سوریه همه این پیروزی های جبهه مقاومت را به تاسی از تفکر بسیجی که نشات گرفته از اسلام ناب محمدی (ص) است عنوان کرد.

انتهای پیام/ خ تگفتگو